x 


Parmak Patates Doğrama Makinası

En kaliteli sebze doğrama parmak patates doğrama havuç rendeleme set üstü ayaklı sebze doğrama parçalama makinalarının tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
PARMAK PATATES DOĞRAMA MAKİNASI BSU:Çok miktarlarda sebze doğrama kızartmalık parmak ve yemeklik olarak küp patates ihityacı olan işletmelerde kullanıma uygun setü üstü sebze doğrama makinaları bölümündeki bu makine ile gün içerisinde yüksek doğranmış
Satış fiyatı 18.832,88 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Parmak Patates Doğrama Makinası BSU

Set Üstü Sebze Doğrama Rendeleme Makinası - Parmak Patates Doğrama Makinası

* Seri ve muntazam olarak sebze doğrayan turp rendeleyen parmak patates çıkartan bu set üstü sebze doğrama ve rendeleme makinesiyle; Askeriye mutfaklarında kabak ve patlıcan doğrayabilir fabrika mutfaklarında ıspanak kesebilir turp rendeleyebilir fast food lokantaları ve restaurantlarda parmak patates kesebilir otellerde salatalık malzemelerinizi doğrayabilirsiniz.Yüksek kapasitesi, kolay değişen bıçakları ve kolay kullanımıyla size hem vakit hemde iş gücünden tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Askeriyeler restaurantlar lokantalar yemek fabrikaları şantiye mutfakları için sebze doğrama makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Set üstü sebze doğrama makinasını marul göbek salata turp patlıcan patates havuç kabak gibi sebzeleri doğramada ve rendelemede rahatlıkla kullanabilirsiniz

* Parmak patates çıkarma makinasının saatlik kapasitesi 300 Kg\'dir. - Askeriyeler restaurantlar lokantalar yemek fabrikaları şantiye mutfakları için parmak patates doğrama makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ölçüleri 36x65x48 cm olup ağırlığıysa 37 kg\'dır - Askeriyeler restaurantlar lokantalar yemek fabrikaları şantiye mutfakları için set üstü sebze doğrama makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Sebze doğrama makinasıyla beraber 1 parmak patates kesme bıçağı, 2 adet rende ve 4 adet doğrama bıçağı verilecektir

* Parmak patates doğrama makinasının imalatı paslanmaz çelikten yapılmıştır - Askeriyeler restaurantlar lokantalar yemek fabrikaları şantiye mutfakları için set üstü sebze doğrama makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Set üstü sebze doğrama makinası 220 V ile çalışıp 0.37 Kw elektrik çeker - Askeriyeler restaurantlar lokantalar yemek fabrikaları şantiye mutfakları için parmak patates doğrama makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Set üstü sebze doğrama makinasının bıçağının devir hızı dakika 260 rpm\'dir

* Sebze doğrama makinasının ürün itme tokmağı gıdaya uygun polietilenden imal edilmiştir

* Kesici bıçakları ve rendeleme disklerinin imalatı paslanmaz çelikten yapılmıştır

* Set üstü sebze doğrama makinası 2 yıl garantiyle satılmakta olup, sebze doğrama makinası yedek parçaları (diskleri,rendeleri,motor kayışı,itme kolu v.b. sebze doğrama makinası parçası) 15 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal sebze doğrama makinası parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir parmak patates doğrama, sebze kesme makinası var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli sebze doğrama makinası tamircilerinden oluşan teknik servisimize sebze doğrama makinalarınızın tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Sebze doğrama makinası tamiri-set üstü sebze doğrama makinası,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sebze doğrama makinasıyla ilgililer:sebze doğrama makinası,parmak patates kesme makinası,askeriye tipi turp rendeleme makinası,paslanma sebze parçalama makinası,havuç doğrama makinası,ayaklı sebze doğrama makinası,patates kesme makinesi servisi,sebze doğrama makinası nasıl doğrar?,kabak doğrama makinası nasıl temizlenir?,paslanmaz turp rende makinası fiyatları,restaurant tipi sebze kesme makinası, - Askeriyeler restaurantlar lokantalar şantiye mutfakları yemek fabrikaları için set üstü sebze doğrama makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Set üstü sebze doğrama makinasını kredi kartlarına taksitli 9 aya kadar vade farkıyla satın alabilirsiniz - Askeriyeler restaurantlar lokantalar yemek fabrikaları şantiye mutfakları için set üstü sebze doğrama makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

PARMAK PATATES DOĞRAMA MAKİNASI BSU:Çok miktarlarda sebze doğrama kızartmalık parmak ve yemeklik olarak küp patates ihityacı olan işletmelerde kullanıma uygun setü üstü sebze doğrama makinaları bölümündeki bu makine ile gün içerisinde yüksek doğranmış sebze ve patates ihtiyacınızı seri ve pratik bir şekilde gidereceksiniz. İşletmenize hız ve vakit kazandıracak bu sebze doğrama makinası 2 yıl gerçek garanti ve 15 yıl yedek parça bulundurma garantisi ile satılmaktadır - Restaurantlar askeriyeler şantiye mutfakları lokantalar yemek fabrikaları için sebze doğrama makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

PARMAK PATATES DOĞRAMA MAKİNASI Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.-2370750-2370751-2370759

 

Yorumlar (33)

2 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

ASSDM2 PARMAK PATATES DOĞRAMA MAKİNASı bu makinanın 9*9 parmak dilimleme videosu varsa gönderebilirmisiniz.

Kaynak : https://www.mutfakmalzemeleri.com/parmak-patates-dograma-makinasi-detail

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba Çetin bey, istemiş olduğunuz parmak patates dilimleme makinesi videosu yakın zamanda eklenecektir. Ürün tanıtım videomuzu https://www.youtube.com/watch?v=29qRHw6jYXw adresimizden izleyebilirsiniz. Saygılarımızla

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

PATATESİ OTOMATİK OLARAK PÜRE HALİNE GETİREBİLECEĞİM BİR MAKİNENİZ VAR MI ?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Endüstriyel patates püresi yapma makinalarının ve kollu patates püresi aparatlarının satışını yapıyoruz. Bazı patates püresi yapıcıları aşağıda olup tamamını sitemizden güncel fiyatları ve özellikleriyle birlikte görebilirsiniz.

Kollu Patates...

Endüstriyel patates püresi yapma makinalarının ve kollu patates püresi aparatlarının satışını yapıyoruz. Bazı patates püresi yapıcıları aşağıda olup tamamını sitemizden güncel fiyatları ve özellikleriyle birlikte görebilirsiniz.

Kollu Patates Püre Yapma Aparatı

Motorlu Profesyonel Tip Patates Püresi Yapma Makinası

Patates püre makinalarıyla ilgili sorularınız için arayabilir 0212 2370749 veya aşağıdan yazabilirsiniz

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

1000 VEYA 1500 WATT SEBZE MAKİNENİZ VARMIDIR?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Değişik güçlerdeki sebze doğrama makinelerinin satışını yapıyoruz. Sebze doğrama makineleriyle ilgili satış-tamir-servis-yedek parçası sorularınızı 0212 2370749 - 0212 2370750 - 0212 2370751- 0212 2370759 nolu telefonlara sorabilir veya aşağıdan...

Değişik güçlerdeki sebze doğrama makinelerinin satışını yapıyoruz. Sebze doğrama makineleriyle ilgili satış-tamir-servis-yedek parçası sorularınızı 0212 2370749 - 0212 2370750 - 0212 2370751- 0212 2370759 nolu telefonlara sorabilir veya aşağıdan yazabilirsiniz.

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

MERHABA,SEBZE PARÇALAMA MAKİNASI BIÇAĞI FİYATLARI NE KADAR ACABA ? 3 TANE ALMAK İSTİYORUM.

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba bu sebze parçalama makinesinin bıçak fiyatları adresinize gönderilmiştir. Sebze parçalama-soğan doğrama makinelerinin bıçaklarıyla ilgili sorularınız için arayabilirsiniz 0212 2974432 - 0212 2536412 - 0212 3614581 - 0212 2375906 dır

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

1 adet zimparalı patates soyma makinası 1 adat küp patates doğrama makinası ne kadar

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

İstemiş olduğunuz ürünler için fiyat listesi adresinize gönderilmiştir.Ayrıca 0212 2370749-2370751-2370759 nolu numaraları arayabilirsiniz veya bize yazabilirsiniz.

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

MERHABA MATEKA SEBZE DOĞRAMA MAKİNESİ İÇİN KÜP PATATES ÇIKARMA DİSKİ SATIYOR MUSUNUZ?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Mateka makinalar için küp patates yapan aparatların satışını yapıyoruz. Mateka sebze doğrama makinalarının satışı-tamiri-servisi-yedek parçası ve perakende toptan satış fiyatlarıyla ilgili sorularınızı 0212 2370749 - 0212 2370750 - 0212 2370751-...

Mateka makinalar için küp patates yapan aparatların satışını yapıyoruz. Mateka sebze doğrama makinalarının satışı-tamiri-servisi-yedek parçası ve perakende toptan satış fiyatlarıyla ilgili sorularınızı 0212 2370749 - 0212 2370750 - 0212 2370751- 0212 2370759 nolu telefonlara sorabilir veya aşağıdan yazabilirsiniz

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

İYİ GÜNLER. ROBOTCUP RENDELEME DİSKİLERİNİN FİYATLARINI SORACAKTIM.

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Havuç turp rendeleyen Robot Coupe rendesi fiyat listesi adresinize gönderilmiş olup; rende disklerinin güncel fiyatlarını bıçaklar-rendeleme diskleri bölümünden görebilirsiniz. Sebze parçalama makineleriyle ilgili satış-tamir-servis-yedek parçası...

Havuç turp rendeleyen Robot Coupe rendesi fiyat listesi adresinize gönderilmiş olup; rende disklerinin güncel fiyatlarını bıçaklar-rendeleme diskleri bölümünden görebilirsiniz. Sebze parçalama makineleriyle ilgili satış-tamir-servis-yedek parçası sorularınızı 0212 2370749 - 0212 2370750 - 0212 2370751- 0212 2370759 nolu telefonlara sorabilir veya aşağıdan yazabilirsiniz

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

ROBOT COUPE R 602 İÇİN KÜP PATATES YAPMA DİSKİ SATIYOR MUSUNUZ?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Robot Coupe sebze parçalama makineleri için küp patates yapan aparatların satışını yapıyoruz. Robot Coupe küp patates yapma aparatlarıyla ilgili satış-tamir-servis-yedek parçası sorularınızı 0212 2370749 - 0212 2370750 - 0212 2370751- 0212...

Robot Coupe sebze parçalama makineleri için küp patates yapan aparatların satışını yapıyoruz. Robot Coupe küp patates yapma aparatlarıyla ilgili satış-tamir-servis-yedek parçası sorularınızı 0212 2370749 - 0212 2370750 - 0212 2370751- 0212 2370759 nolu telefonlara sorabilir veya aşağıdan yazabilirsiniz.

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

empero sebze doğrama makinalarının tamirini nerede yaptırabilirim?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Endüstriyel soğan doğrama makinelerinin tamirini teknik servisimizde yapıyoruz 0212 2974432

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

mateka sebze doğrama makinaları için disk çeşitlerini nereden bulabilirim?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Mateka sebze parçalama makinelerinin kesme disklerini doğrama bıçaklarını parçalama diskleriyle ince turp rendesi ve kalın havuç rendelerinin satışını yapıyoruz, sorularınız için arayabilirsiniz 0212 2370749

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok
Diğer Yorumlar