x 


Ordövr Tabağı Taşıma Arabası

En kaliteli otel, restaurant, catering tipi meze servis arabalarının 4 tekerlekli ordövr tabak taşıma arabasının en ekonomik fiyatlarıyla satışı
En kaliteli otel restaurant tipi kebapçılarda kullanılan meze servis arabalarının ordövr tabak taşıma arabasının en ekonomik fiyatlarıyla satışı
Ordövr Tabağı Taşıma Arabası AOR-1760:Toplu yemek servisi yapılan otel, restaurant, cateringlerde kullanılan 100 tabak taşıma kapasiteli profesyonel banket arabası modellerindendir. İskeletinin üretimi kaliteli elektrostatik boyalı profilden yapılan ordövr/meze sunum tabaklarını taşıyan arabanın fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı yemek tabağı istifleme arabası fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu ikisi frenli toplam 4 tekerlekli banket arabası bakımı nasıl yapılır farklı ölçülerdeki tabaklarla kullanılır temizlenir tekerlekleri sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap etrafı streçlenerek kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. Ordövr tabağı taşıma arabasıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 8.482,39 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Ordövr Tabağı Taşıma Arabası AOR-1760

Tabak İstif Arabası-Ordövr Tabaklarını İstifleyerek Taşıma Arabası-Meze Tabak Servis Arabası 

 * Büyük misafir topluluklarını ağırlayan otellerin restaurantlarında tatil tesislerinde büyük restoranlarda kullanılan bu tabak istifleme arabasıyla; ordövr tabaklarını servis edebilir sunumu yapılmış 100 tabağa kadar yemek tabağını hızlıca servis edebilirsiniz. Tekerlekli tabak taşıma/meze servis arabası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ordövr tabağı istifleyerek taşıma arabasının iskeleti elektrostatik boyalı profilden imal edilmiştir

 * Tabak istifleme arabasının 100 tabak taşıma kapasitesi vardır. Tekerlekli tabak taşıma/meze servis arabası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Taşınan tabakların kaymasını önleyen ayarlanabilir halkaları vardır

 * Taşıma esnasında duvarlara verebilecek hasarları azaltmak için dört kenarında çarpma lastiği vardır. Tekerlekli tabak taşıma/meze servis arabası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * İkisi frenli, dört adet dönerli tekerlekleriyle kolay hareket ve sürme sağlar

 * Ordövr tabak taşıma arabasının eni 70 cm. genişliği 70 cm ve yüksekliği 185 cm'dir

 * Ordövr tabaklarını servis etme arabası 2 yıl garantili satılmakta olup, ordövr tabaklarını taşıma arabası yedek parçaları (tekerleği, kenar lastiği, tabak çubukları v.b. ordövr servis tabağı servis arabası parçası) 15 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal meze tabaklarını taşıma ve ordövr tabaklarını taşıma arabası yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizde böyle bir endüstriyel mutfak servis/taşıma arabası var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli servis arabası tamircilerinden oluşan teknik servisimize seyyar servis arabalarının tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Endüstriyel mutfak servis arabaları tamiri-seyyar ordövr tabak istifleme arabası tamiratı, bakımı, onarımı, servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ordövr Tabağı Taşıma Arabası AOR-1760:Aynı anda fazla sayıda kişiye aynı kalitede servis yapma imkanı sağlayan banket arabası çeşitlerinden ordövr/meze tabağı taşıma arabasının imalatı profesyonel üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış servis anında veya önceden tabaklarla doldurup etrafına streç çekilerek servise kadar depoda/dolapta muhafaza edilip servis saatinde kullanılabilen, tabakların kaymasını önleyici ayarlanabilir halkaları bulunan banket arabası modelidir - Ordövr tabağı dağıtma/meze tabaklarını servis arabası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok