x 


Odunlu Döner Ocağı

İmalatçısından en kaliteli odunlu döner ocağı modelleri en uygun odunlu döner ocağı toptan odunlu döner ocağı satış listesi odunlu döner ocağı fiyatlarıyla odunlu döner ocağı satıcısı proje@mutfakmalzemeleri.com
Odunlu Döner Ocağı OTTD6090:Odunla çalışan bacalı model döner ocaklarından bu 3 katlı büyük döner ocağında pişen et döner ve tavuk dönerin lezzeti eşsiz olup tüketiciler tarafından beğenilmektedir - Odunlu döner ocağı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 122.154,85 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Odunlu Döner Ocağı OTTD6090

* Ocak İçi Döşeme: 60 cm çapında Refrakter Ateş Betonu - Odunlu döner ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Döner ocağının oval olması ısının döner batonunu daha çok kavramasını sağlar
* Odun Katları: 3 geniş kat sayesinde daha fazla odun konulabilir - Odunlu döner ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sürgü Sistemi: Etin takıldığı şiş alt ve üst sürgüler sayesinde düzgün bir şekilde rahatça ileri geri sürülebilir
* Motor: Alttan veya üstten motorlu olan ocağımız etin dönmesini sağlarken sürgü sistemi sayesinde çok rahat ileri geri hareket ettirilebilir - Odunlu döner ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Döner etinin azaldığı durumlarda maksimum verim alınır
* Dış kaplama: Döner ocağının üst kısmı paslanmaz saç alt kısmı ise mozaik, fayans, granit, taş veya paslanmaz sacdan imal edilebilir - Odunlu döner ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tekerlekler: Ocak tekerlekli olup dört tarafa rahatça hareket ettirilebilir
* Baca Sistemi: Bacalı sistemdir - Odunlu döner ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Isının ocaktan tahliyesi üstüne de döşenen tuğlalar sayesinde azaltılmıştır
* Ocağın üst kısmına yerleştirilen boru sayesinde is, yanmış gaz ve buhar tahliyesi yapılır - Odunlu döner ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Mekâna sızacak olan ısı, duman ve kokular minimuma indirilir
* Tava: Ocak tavaları özel olarak imal edilir - Odunlu döner ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Odunlu Döner Ocağı OTTD6090:Odunla çalışan bacalı model döner ocaklarından bu 3 katlı büyük döner ocağında pişen et döner ve tavuk dönerin lezzeti eşsiz olup tüketiciler tarafından beğenilmektedir - Odunlu döner ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok