x 


Ocakbaşı Izgarası

İmalatçısından kebapçılar için en kaliteli ocakbaşı ızgaraları modelleri köz kömür ateşinde kendin pişir kendin ye kebapçılarına en uygun ocakbaşı ızgarası toptan bakır ocakbaşı ızgarası satış listesi işlemeli ocakbaşı ızgarası fiyatlarıyla davlumbazlı o
Ocakbaşı Izgarası MB18-A:Urfa kebapçıları için dekoratif ocakbaşı ızgarası fiyatları kendin pişir kendin ye ocakbaşlarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik ocakbaşı ızgarası imalatçıları urfa adana çöp şiş ciğer kebap ve köfte tavuk kanat pişirmek için dekoratif ocakbaşı ızgarası modelleri otantik kebapçılarda etçilerde tavukçularda kullanılan uygun el yapımı oymalı bezemeli ocakbaşı ızgarası fiyatı özellikleri telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 38.470,84 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Ocakbaşı Izgarası MB18-A

 * Bakır işlemeli - Açık ızgara Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ölçüler; 130x65x120 cm 

 * Ağırlık; 85 kg - Açık ızgara Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kendinden davlumbazlı

 * Izgara tablalı - Açık ızgara Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kömür hazneli

 * Ayarlı rutin ayak - Açık ızgara Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizde böyle bir açık ızgara var ve arızalıysa veya açık ızgaranızın bakıma ihtiyacı varsa; ızgara tamircilerinden oluşan teknik servisimize açık ızgaranızın tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Açık ızgara tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 : Endüstriyel pişiriciler bakır ızgaralar ocakbaşı mangalları davlumbazlar kategorisinden bu açık ızgara ile ocakbaşı restoranlarda,kebapçılarda,dürümcüler v.b. yerlerde kebap,çöp şiş,adana,urfa,ciğer,köfte,tavuk,kanat pişirme işlemlerinizi yapabilirsiniz - Açık ızgara Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (1)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

bakır ocakbaşıyla alakalı bütün soruları bakır ocakbaşı satış sitesinde bulabilir, bulamadıklarınızı aşağıdan yazarak sorabilirsiniz 0212 2370749 Örneğin; bakır ocakbaşı fiyatları ne kadar? en uygun bakır ocakbaşı fiyatı nedir telefonu 0212...

bakır ocakbaşıyla alakalı bütün soruları bakır ocakbaşı satış sitesinde bulabilir, bulamadıklarınızı aşağıdan yazarak sorabilirsiniz 0212 2370749 Örneğin; bakır ocakbaşı fiyatları ne kadar? en uygun bakır ocakbaşı fiyatı nedir telefonu 0212 2370750 en güvenilir bakır ocakbaşı fiyatı hangi aralıkta en ucuz bakır ocakbaşı fiyatı en kalitelisi midir? bakır ocakbaşı satıcısı 0212 2370751

Devamını oku
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok