x 


Motorlu Tam Otomatik Portakal Sıkma Makinası Musluklu

En kaliteli otomatik kollu motorlu tam otomatik portakal sıkma makinalarının tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Motorlu Tam Otomatik Portakal Sıkma Makinası Musluklu TOP3:Taze sıkma portakal nar greyfurt satışı yapan büfelerde musluklu motorlu tam otomatik portakal sıkma makinası olarak kullanılan büfelerde taze portakal sıkmak için motorlu tam otomatik portakal sıkma makinası musluklu satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 351.685,32 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Motorlu Tam Otomatik Portakal Sıkma Makinası Musluklu TOP3

* Ölçüler: 62x50x99 cm - Motorlu tam otomatik musluklu portakal sıkma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sıkma portakal çapı: 65-80 mm
* Otomatik portakal sıkma makinası portakal koyma hazne kapasitesi 18 kg
* Sıkma kapasitesi dakikada 28 portakal
* Musluklu modeldir - Motorlu tam otomatik musluklu portakal sıkma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Otomatik portakal sıkma makinası 220V 50 Hz. elektrikle çalışır
* Motor gücü 0.5 Hp
* Motor koruma termikli
* Otomatik portakal sıkma makinası emniyet şalterli - Motorlu tam otomatik musluklu portakal sıkma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Otomatik portakal sıkma makinasında yuvarlatılmış köşeler
* Ergonomik ve hijyenik dizayn
* Portakal sıkma makinasının parçaları temizlik için kolay sökülebilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilirdir - Motorlu tam otomatik musluklu portakal sıkma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Motorlu Tam Otomatik Portakal Sıkma Makinası Musluklu TOP3:Sepeti üzerine doldurduğunuz portakalları kendisi içerisindeki sıkıldıkça aşağıya alır,ortadan ikiye böler ve portakalın bir yarısını bir tarafta diğer yarısını diğer tarafta sıkarak,taze sıkılmış portakal suyunu musluğun arkasındaki haznede depolar,size portakal suyu ihtiyacınızda musluğu açıp portakal suyunu almak kalır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok