x 


Motorlu Portakal Sıkma Makinası

Motorlu Portakal Sıkma Makinası:Büfelerde kafelerde kullanılan en kaliteli portakal sıkma makinası çeşitleri; otomatik portakal sıkacakları kollu nar sıkacağı motorlu tam otomatik portakal sıkma makinalarının tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış
Motorlu Portakal Sıkma Makinası SM 115:Endüstriyel Portakal Sıkma Makinaları Kollu Portakal Sıkacakları Sanayi Tipi Nar Sıkma Makineleri Büfe Tipi Kollu Portakal Sıkma Makinaları bölümündeki en kaliteli portakal sıkma makinası modellerinden olan bu motorlu portakal sıkma makinasının fiyatı da ekonomiktir.Ucuz fiyatının yanı sıra dayanıklılığıyla da uzun yıllar kullanabileceğiniz bir portakal sıkacağıdır - Motorlu portakal sıkma makinası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 6.190,94 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Motorlu Portakal Sıkma Makinası SM 115

Elektrikli Portakal Limon Mandalina Greyfurt Sıkacağı - Motorlu Portakal Sıkma Makinası

 * Motorlu portakal sıkma makinası 220 volt elektrikle çalışır 250 wat gücündedir - Motorlu portakal sıkma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Motor gücü 60/250 Watt 850 Devir 1,1/3,5 Amperdir

 * 25x30x53 cm koli ölçüsü olup ağırlığı 9 kg.dır - Motorlu portakal sıkma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Motorlu portakal sıkacağının 1 büyük sıkma başlığı ve 1 küçük sıkma başlığı vardır

 * Büyük sıkacağıyla portakal greyfurt gibi meyveleri sıkarsınız - Motorlu portakal sıkma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Motorlu portakal sıkma makinesindeki küçük sıkacakla ise mandalina limon gibi daha küçük meyveleri sıkabilirsiniz

 * Meyve suyunu süzme süzgeci sayesinde (iç süzgeç) meyvelerin çekirdeği meyve suyuna karışmaz - Motorlu portakal sıkma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Motorlu portakal sıkma makinasının imalatında paslanmaz ve abs plastik malzeme kullanılmıştır

 * Elektrikli motorlu portakal sıkma makinası 2 yıl garantili satılmakta olup, sanayi tipi portakal sıkacaklarının yedek parçaları (motoru kaskı,süzgeci,portakal sıkma başlığı,limon sıkma başlığı v.b. motorlu portakal sıkma makinası parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal endüstriyel portakal sıkma makinaları yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  

 * Ayrıca elinizde böyle bir endüstriyel portakal sıkma makinası var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli portakal sıkma makinası tamircilerinden oluşan teknik servisimize motorlu portakal sıkma makinalarının otomatik portakal sıkacaklarının tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Motorlu portakal sıkma makinası tamiri-kollu/otomatik portakal sıkacakları tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Motorlu Portakal Sıkma Makinası SM 115:Endüstriyel Portakal Sıkma Makinaları Kollu Portakal Sıkacakları Sanayi Tipi Nar Sıkma Makineleri Büfe Tipi Kollu Portakal Sıkma Makinaları bölümündeki en kaliteli portakal sıkma makinası modellerinden olan bu motorlu portakal sıkma makinasının fiyatı da ekonomiktir.Ucuz fiyatının yanı sıra dayanıklılığıyla da uzun yıllar kullanabileceğiniz bir portakal sıkacağıdır - Motorlu portakal sıkma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok