x 


Mateka Havuç Turp Rendesi

Endüstriyel sebze doğrama makinelerinin tüm marka ve modelleri için orjinal ve muadil rendeleme disklerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Mateka Havuç Turp Rendesi DİSK RENDE 4 MM MATEKA:Mateka sebze doğrama makinası rendeleme diskleri sebze parçalama makinesi yedek parçalarından mateka havuç turp rendesinin imalatı kaliteli mateka havuç turp rendeleri fabrikası üretimi orijinal mateka sebze doğrama makinesi yedek parçasıdır.Mateka ince delikli rendeleme bıçağı haricinde; komple havuç rendesi sebze doğrama makinası motoru mateka kesme-doğrama-parçalama bıçakları, ince rende-kalın rende diskleri, küp patates bıçağı ve sebze doğrama makinası elektronik kart-beyin gibi endüstriyel sebze doğrama makinasında kullanabileceğiniz diğer yedek parçaları da kuruluşumuzdan satın alabilirsiniz - Orijinal mateka sebze doğrama makinası rendesi bıçağı parçaları satıcısı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 3.699,82 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Mateka Havuç Turp Rendesi DİSK RENDE 4 MM MATEKA

Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Ayaklı Sebze Doğrama Makinası Rendeleme Diski - Orijinal mateka sebze doğrama makinası rendesi bıçağı parçaları satıcısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

M192138 Kodlu rende diski endüstriyel sebze Doğrama Makinası ile birlikte kullanılabilir.

Plastik tabla üzerine monteli paslanmaz çelik rendeli dayanıklı sebze doğrama makinesi rendesidir - Orijinal mateka sebze doğrama makinası rendesi bıçağı parçaları satıcısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sebze doğrama makinesi rendeleme diskinin delikleri ince rendeleme için uygun olup delik çapı 4 mm dir.

Sebze doğrama makinesinde kullanılan rende bıçağı ile  kırmızı lahana rendeleme, havuç rendeleme, salatalık rendeleme yapabilirsiniz - Orijinal mateka sebze doğrama makinası rendesi bıçağı parçaları satıcısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

NOT: AKSAN; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; cihaz üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar

Arızalı Sebze Doğrama Makinenizin Tamiri Bakımı ve Servisi  - Orijinal mateka sebze doğrama makinası rendesi bıçağı parçaları satıcısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mateka Havuç Turp Rendesi DİSK RENDE 4 MM MATEKA:Mateka sebze doğrama makinası rendeleme diskleri sebze parçalama makinesi yedek parçalarından mateka havuç turp rendesinin imalatı kaliteli mateka havuç turp rendeleri fabrikası üretimi orijinal mateka sebze doğrama makinesi yedek parçasıdır.Mateka ince delikli rendeleme bıçağı haricinde; komple havuç rendesi sebze doğrama makinası motoru mateka kesme-doğrama-parçalama bıçakları, ince rende-kalın rende diskleri, küp patates bıçağı ve sebze doğrama makinası elektronik kart-beyin gibi endüstriyel sebze doğrama makinasında kullanabileceğiniz diğer yedek parçaları da kuruluşumuzdan satın alabilirsiniz - Orijinal mateka sebze doğrama makinası rendesi bıçağı parçaları satıcısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok