x 


Makina Tutamağı Kulp

Tamircisinden en kaliteli makina tutamağı kulpları modelleri dayanıklı makina tutamağı kulp toptan makina tutamağı kulp fiyatlarıyla makina tutamağı kulp yedek parçaları fiyat listesi makina tutamağı kulp özel servisi kampanyalı makina tutamağı kulp bakı
Makina Tutamağı Kulp MTK22:Soğutucu dolaplar için profesyonel makina tutamağı kulp fiyatları banket taşıma arabalarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik makina tutamağı kulp modelleri sanayi tipi makinalar için endüstriyel makina tutamağı kulp yedek parçası tezgahaltı dolaplarda kullanılan makina tutamağı kulp fiyatı özellikleri tamiri makina tutamağı kulp bakımı temizliği nasıl yapılır makina tutamağı kulp nasıl sökülür takılır değiştirilir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 223,34 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Makina Tutamağı Kulp MTK22

* Plastik ayaklı - Makina tutamağı kulp Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Alüminyum borulu
* Montaj delikleri arası: 20 cm
* Tam boy: 22 cm
* Tutamak alüminyum boru çapı: 2 cm - Makina tutamağı kulp Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Makina Tutamağı Kulp MTK22:Endüstriyel kullanıma uygun kapı kolları sanayi tipi makina kapak kulplarından olan bu 22 cm boyundaki alüminyum borulu makina tutamağı kulp haricinde farklı ölçü ve modellerde makina tutamağı kulpları için de - Makina tutamağı kulp Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok