x 


Limon Kabuğu Narenciye Rendeleme Makinası

En kaliteli sosis doğrama çubukta patates yapma limon kabuğu soyma ananas kesme makinelerinin tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Dondurma üreticileri limonata yapıcıları yoğurt imalatçıları pastacılar tatlıcılar; ürünlerinizde rendelenmiş limon kabuğuna ihtiyaç duyuyorsanız, limon kabuğunu rendelemek çok zahmetli ve uzun sürüyorsa bu limon kabuklarını rendeleyen makinayla işleriniz

Limon Kabuğu Rendeleme Makinası Çelik Narenciye Rendeleyici ANR1

Limon Kabuğu Rendeleme Makinası Endüstriyel Limon Kabukları Rendeleyen Makine

Çalışma Gerilimi 3 Faz 380 Volt Trifaze Elektrikle Çalışır
Limon Kabuğu Rendeleme Makinasının Motor gücü : 0,37kW. - 380V.
Limon Kabuğu Rendeleme Makinasının Hazne kapasitesi 10 kilogram
Limon Kabuğu Rendeleme makinası rendeleme kapasitesi saatte 300 kilodur
Rendelenmiş limon kabuklarının boşaltıldığı kabuk haznesi 30 litre kapasitelidir
Limon Kabuğu Rendeleyici Makinanın gövdesi, ayakları ve döner disk rendeleyicisi paslanmaz çelikdir

Cihazın üzerinde Elektronik kontrol panelinden cihazın çalıştırmasını yapabilirsiniz, rendeleme süresi sonunda makina kendiliğinden durur.
Limon kabuklarını rendeleyen bu makina çalışma esnasında tamamen kuru olarak çalışır, su kullanmaz.
Limon Kabuğu Rendeleme makinasının ağırlığı 52 kilogramdır
Limon Kabuğu Rendeleme makinesinde, elektriksel ve mekanik donanımla alakalı gerekli olan bütün emniyet tedbirleri alınmıştır, güvenle kullanabilirsiniz.

Bu makina dünyada ve Türkiye\'de aslen limon kabuğu rendelemek için geliştirilmiş ilk ve tek makinadır.

LS10E Limon kabuklarını rendeleme makinasıyla ardarda yüzlerce kilo limonu, portakalı ve benzeri meyvelerin kabuklarını çok seri şekilde rendeleyebilirsiniz. Rendelenmiş limon kabuklarını dışarı boşaltan yapısındaki üstünlük sayesinde ardarda kullanımda hiç bir tıkanıklık yaşamadan işinize devam edersiniz.

Üstün ve yenilikçi tasarıma sahip paslanmaz çelik rendeleyici, kuru çalışarak limonun kabuğunu üstün rendeleyici performansı sunar. Bir kerede 10 kg. limonu ortalama 90 saniyede soyabilirsiniz.

Kabuk Rendeleme makinası ergonomik ve şık dizaynlıdır,

Yaygın servis ağıyla 2 yıl garantilidir
15 yıl yedek parça bulundurma garantisi vardır.

Not: Aksan; limon kabuğu rendeleme makinasının üreticisi Yazıcılar makinanın sürekli ürün geliştirmesi sebebiyle, cihaz üzerindeki teknik özellik, görünüm ve şekil değişikliği hakkını saklı tutar.

Böyle bir narenciye rendeleme makinanız var ve arızalı ise tamir bakım servis için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Narenciye kabuğu rendeleyen bu makinada; limon kabuğu, portakal kabuğu, greyfurt kabuklarını rendeleyebilirsiniz, elde ettiğiniz bu mamülü limonata yapımında yoğurt yapımında dondurma yapımında bitki çaylarının hazırlanmasında pasta ve kek yapımında kullanabilirsiniz,

Dondurma üreticileri limonata yapıcıları yoğurt imalatçıları pastacılar tatlıcılar; ürünlerinizde rendelenmiş limon kabuğuna ihtiyaç duyuyorsanız, limon kabuğunu rendelemek çok zahmetli ve uzun sürüyorsa bu limon kabuklarını rendeleyen makinayla işleriniz çok çabuk ve zahmetsizce bitecek. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (1)

1 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok