x 


Ledli Işıldak

Ledli Işıldak:Ledli ışıldak modellerinden olan bu ürün kolay şarj edilebilir ve kolay kullanıma sahip olup elektiriğin olmadığı ortamlarda 6 saat boyunca aydınlatma sağlayan ledlerin üretimi son derece kaliteli yapılmış olup fabrika garantisindedir - Led
Ledli Işıldak CT9932:Ledli ışıldak modellerinden olan bu ürün kolay şarj edilebilir ve kolay kullanıma sahip olup elektiriğin olmadığı ortamlarda 6 saat boyunca aydınlatma sağlayan ledlerin üretimi son derece kaliteli yapılmış olup fabrika garantisindedir - Ledli ışıldak proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 714,54 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Ledli Işıldak CT9932

Ledli ışıldak 220 V elektrikle şarj edilir - Ledli ışıldak satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Elektrik kesintilerinde kullanılan bu ışıldak 6 saat boyunca aydınlatma sağlar. 

Ledli ışıldak 5 cm genişliğinde 33,5 cm uzunluğunda ve 4,5 yüksekliğinde yapılmıştır - Led lambalı ışıldak satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ledli ışıldak elektrik kesintilerinde veya elektiriğin olmadığı ortamlarda ledli lambaları sayesinde uzun süreli aydınlatma sağlar.

Ledli Işıldak CT9932:Ledli ışıldak modellerinden olan bu ürün kolay şarj edilebilir ve kolay kullanıma sahip olup elektiriğin olmadığı ortamlarda 6 saat boyunca aydınlatma sağlayan ledlerin üretimi son derece kaliteli yapılmış olup fabrika garantisindedir - Ledli ışıldak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok