x 


Kartuşlu Sensörlü Dezenfektanlık

İmalatçısından İndirimli Kartuşlu Sensörlü Dezenfektanlık Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Kartuşlu Sensörlü Dezenfektanlık Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Kartuşlu Sensö
Kartuşlu Sensörlü Dezenfektanlık PAL-DK-1 Özellikleri / Malzemesi Kartuşlu sensörlü dezenfektan dispenseri beyaz Beyaz olarak üretilmiştir. Endüstriyel Kartuşlu Sensörlü Dezenfektanlık imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Kartuşlu sensörlü dezenfektan dispenseri beyaz modelleri fiyatları, toptan Kartuşlu Sensörlü Dezenfektanlık çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 912,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kartuşlu Sensörlü Dezenfektanlık PAL-DK-1

Kartuşlu sensörlü dezenfektan dispenseri beyaz  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Kartuşlu sensörlü dezenfektan dispenseri beyaz
Beyaz olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Kartuşlu Sensörlü Dezenfektanlık fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Kartuşlu Sensörlü Dezenfektanlık modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Kartuşlu Sensörlü Dezenfektanlık fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Kartuşlu Sensörlü Dezenfektanlık alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok