x 


Karlı Buzlu Meyve Suyu Makinası İçin Hazır Konsantre Meyva

İmalatçısından en kaliteli meyve suyu konsantreleri modelleri ice slush makinelerinde buzlu içecek yapmaya en uygun meyve suyu konsantresi kayısı aromalı toptan meyve suyu konsantresi satış listesi sıvı meyve suyu konsantresi fiyatlarıyla meyve suyu kons
Karlı Buzlu Meyve Suyu Makinası İçin Hazır Konsantre Meyva AMŞ10: İce slush makineleri için profesyonel meyve suyu konsantresi fiyatları granita buzlaş makinalarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik meyve suyu aromalı konsantre modelleri kafelerdeki karlı buzlu şerbetlikler için endüstriyel meyve suyu konsantresi teknik şartnamesi ice slush makinesinde kullanılan meyve suyu konsantresi fiyatı özellikleri ice slush karlı buzlu meyve suyu konsantresi karışımı nasıl yapılır ayarlanır telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.405,02 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Karlı Buzlu Meyve Suyu Makinası İçin Hazır Konsantre Meyva AMŞ10

İce Slush Makinası İçin Kayısı Aromalı Meyve Suyu Şurubu

Bu kayısı aroması içeren meyve suyu şurubu konsantresi; karlı buzlu makineleri konsantresi, frozen meyve suyu konsantresi, ice slush makinaları şurubu olarak kullanılan granita buzlaş soğutucusu konsantresidir - Kayısı aromalı ice slush makinesi meyve suyu konsantresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bu meyve suyu konsantresi yoğunlaştırılmış sıvı şurup şeklindedir
1 ölçek meyve suyu şurubuna 9 ölçek su ilave edilerek içime/karlı buzlu şerbetlik makinasında kullanılacak hale getirilir
Kayısı meyve suyu aromalı konsantreyi karlı buzlaş makinesinde kullanacaksanız, 1 e 9 karışım esnasında 1 litrede süt ilave etmeniz halinde daha lezzetli, kıvamlı bir granita buzlaş içeceği elde edebilirsiniz. Süt karıştırmanız şart olmayıp ürünün lezzeti zaten tamdır
Soğuk olarak her türlü limonata-şerbet makinesinde kullanmaya; limonata soğutma makinesi, vişne suyu soğutucusu, karsambaç makinası için kullanımına uygundur - Kayısı aromalı ice slush makinesi meyve suyu konsantresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Kayısı aromalı buzlaş makinesi içeceği buzdolabında soğutulduktan sonra doğrudan bardakla içilerek de tüketilebilir

Ayrıca pasta ve dondurma sosu olarak; sulandırmadan da kullanılabilir
Konsantre meyve suyu aromalı içecek olduğundan çökme yapabilir, içmeden önce kesinlikle çalkalayınız
Depolama esnasında serin ve kuru yerde muhafaza ediniz - Kayısı aromalı ice slush makinesi meyve suyu konsantresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Soğuk olarak içmek için üretimi yapılmıştır, doğrudan güneş ışığından koruyunuz..

Hazır kayısı tadı veren kayısı aromalı buzlu şerbetlik konsantreleri 5 litrelik bidonlarda ambalajlıdır.
DİKKAT: Buzlu şerbetlik mevye suyu konsantreleri özel üretim olup 100 bidondan aşağı satılmamaktadır
Satın alma yaptığınızda; dilerseniz 100 bidonluk karlı buzlu meyve suyu aromalı konsantre siparişiniz 50'şer bidonluk 2 çeşit meyve suyu şurubu harmanlanarak teslim edilebilir.

Ayrıca bu ürünü soğutarak satış imkanını veren şerbetlikler, buzlaşmasını sağlayarak koyu kıvamlı buzlu içecek haline getiren karlı buzlu frozen meyve suyu makinası satın almak için; sol taraftaki bağlantı seçeneklerinden Şerbetlikler, Ayranlıklar bölümünü tıklayınız veya arayınız - Kayısı aromalı ice slush makinesi meyve suyu konsantresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı yapılan diğer meyve suyu aromalı konsantre çeşitleri; Ahududulu Üzümlü Çilekli Kavunlu Portakallı Elmalı Kayısılı Şeftalili Böğürtlenli Muzlu Egzotik Mevyalı Kivili Limonlu Karadutlu Vişneli Narlı Ananas aromalı içecek konsantreleri şeklinde sunulmaktadır.

Karlı Buzlu Meyve Suyu Makinası İçin Hazır Konsantre Meyva AMŞ10:Hakiki kayısı tadnda lezzeti olan kayısı aromalı meyve suyu şurubu karlı buzlu makinasında buzlaştırılıp homojen buz parçalı hale getirilince enfes bir tad oluşturuyor. Ayrıca normal şerbet makinasında da kullanabileceğiniz bu hazır kayısı aromalı meyve suyu içeceğinden satın almak için  - Kayısı aromalı ice slush makinesi meyve suyu konsantresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (3)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Ben bir buzlama makinası aldım garanti vermediler firma vermiyormuş siz 2 yıl garanti diyorsunuz

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Satışını Yaptığımız Bütün Ürünler 2 YIL GARANTİLİDİR. Mahsum bey merhaba; başka bir firmadan aldığınız buzlama makinası için garanti verilmemiş olması kuruluşumuzu bağlamaz. Sattığımız bütün karlı buzlama makineleri-limonata şerbet buzlaştırma...

Satışını Yaptığımız Bütün Ürünler 2 YIL GARANTİLİDİR. Mahsum bey merhaba; başka bir firmadan aldığınız buzlama makinası için garanti verilmemiş olması kuruluşumuzu bağlamaz. Sattığımız bütün karlı buzlama makineleri-limonata şerbet buzlaştırma makinalarına Sanayi Bakanlığınca zorunlu kılınmış 2 yıl garantiyi veriyoruz. Dilerseniz Sanayi Bakanlığının Türkiye de satılan makinelerin garanti şartları ile ilgili mevzuatı internetten rahatlıkla bulabilirsiniz. Biz bir adım daha ileri giderek karlı buzlu makineleri ve diğer bütün makinalarımız için 10 yıl yedek parça bulundurma garantisini de veriyoruz. Üstelik buzlama makinesini bizden almış olmanıza da gerek yok. Dolayısıyla şimdiden 0212 2370749 - 0212 2370750 - 0212 2370751 ve 0212 2370759 numaralı telefonlarımızı not almanızda fayda var. Çünkü yedek parçaların tedariği konusunda da sıkıntı çekeceğe benziyorsunuz. Hayırlı işler dileriz. Saygılarımızla.

2 yıl garantili bol ve ucuz yedek parçaları ile karlı buzlu içecek makinası satış telefonu 0212 2370749

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Karlı buzlu şerbet makinelerinin de satışını yapıyoruz 0212 2370749

https://mutfakmerkezi.com/resimler/3-lu-karli-buzlu-makinesi-uclu-ice-slush-karsambac-makinesi.jpg
3 Gözlü Karlamaç Makinesi

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok