2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Gösterge Camı

İmalatçısından en kaliteli gösterge camları modelleri en uygun cam gösterge borusu toptan sıvı seviye gösterge borusu satış listesi borosilikat laboratuvar cam borusu fiyatlarıyla gösterge borusu üretimi su tankı sıvı gösterge cam borusu imalatçıları
Gösterge Camı CAM BORU 5X8:Laboratuvarlar için profesyonel gösterge camı fiyatları su tanklarında kullanıma uygun kaliteli şeffaf cam gösterge borusu modelleri çay kazanları için cam sıvı seviye gösterge borusu ısıya dayanıklı şeffaf cam boru özellikleri istenilen ölçülere göre borosilikat cam boru imalatı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 67,50 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Gösterge Camı CAM BORU 5X8

 Gösterge camı; 

* Renksiz olup şeffaftır - Gösterge camı satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Dış çapı: 8 mm

* Kenar Kalınlığı 1.5 mm dir 

* İç çapı: 5 mm - Gösterge camı satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Uzunluğu: Tek parça 1.5 metre olup istenilen özel ölçüye göre de kesimi yapılabilmektedir

Gösterge Camı CAM BORU 5X8:Cam borular cam gösterge boruları sıvı seviye boruları modellerinden kaliteli gösterge camının imalatı profesyonel cam boru fabrikası üretimi 5 mm dış çapında 8 mm iç çap ölçüsünde kenar kalınlığı 1.5 mm uzunluğu ise 1.5 metre ölçüsünde şeffaf ısıya dayanıklı gösterge camıdır - Gösterge camı satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Bu 5x8 mm.lik gösterge camının yanı sıra 4 6 8 10 12 mm ölçülerinde gösterge camı satışı, 14 15 16 18 20 mm çapında sıvı seviye gösterge camı satışı, 25 30 40 50 mm.lik çapı olan cam boru satışını yapmakta olup istenilen özel ölçülü gösterge camı imalatı ile değişik renklerde cam boruların üretimini de yapıyoruz - Gösterge camı satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Ayrıca 1.5 metre uzunluk haricinde özel ölçüye göre gösterge camının kesimi de yapılabilmektedir - Gösterge camı satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Dikkat:Gösterge camı gönderimi standart olarak balonlu naylon+strafor+kartona sarılı olarak yapılmasına rağmen yine de kargoda hasarlar oluşabilmektedir. Bütün özverimiz ve dikkatli paketlememiz sebebiyle oluşabilecek cam gösterge borusu hasarlarından, kırılmalarından kesinlikle firmamız sorumlu değildir, kargo firmaları da taşıdıkları gösterge camlarına taşıma sigortası yapmamaktadırlar - Gösterge camı fabrikası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Gösterge camının taşımada kırılma riskini daha da düşürmenin bir diğer yolu olan kalın mukavva tüp içerisinde gönderim; hem kalın mukavva tüpün ilave ücretine hemde daha fazla kargo ücretine sebebiyet vermektedir - Gösterge camı satıcısı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Bu sebeple gösterge camının alımından sonra müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizi arayıp kalın mukavva tüp ücreti veya kasımpaşadaki bayimizden gösterge camının teslimi hakkında bilgilendirecektir This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok