x 


Sıcak Süt Otomatı

Gazlı Sıcak Süt Otomatı:Bu gazla çalışan sıcak süt otomatı toplu tüketim için kullanıma uygundur.Gazlı sıcak süt otomatı özel model muslukları ile ergonomik kullanım sağlar.Bu gazlı sıcak süt otomatı otellerde restoranlarda lokantalarda kafelerde yemekha
Sıcak Süt Otomatı AV09:Bu gazla çalışan sıcak süt otomatı toplu tüketim için kullanıma uygundur.sıcak süt otomatı özel model muslukları ile ergonomik kullanım sağlar.Bu gazlı sıcak süt otomatı otellerde restoranlarda lokantalarda kafelerde yemekhanelerde kullanıma uygundur - sıcak süt otomatı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 4.736,64 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Sıcak Süt Otomatı AV09

 * Sıcak süt otomatı 12 litre kapasiteli olup,304 kalite krom paslanmaz çelikten üretilmiştir - Sıcak süt otomatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bu sıcak süt kazanı benmari sistemli olup 3300 Watt 0,30KG/H gücündedir - Sıcak süt otomatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *Sıcak süt kazanının ölçüleri 385x420x480mm dir - Sıcak süt otomatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sıcak Süt Otomatı AV09:Sıcak süt otomatı toplu tüketim için kullanıma uygundur.Sıcak süt otomatı özel model muslukları ile ergonomik kullanım sağlar.Bu sıcak süt otomatı otellerde restoranlarda lokantalarda kafelerde yemekhanelerde kullanıma uygundur - sıcak süt otomatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok