2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Közde Kahve Ocağı

Közde Kahve Ocağı:Közde kahve ocağı kafelerde,kahvecilerde kullanılan kaliteli,sağlam ve tasarımıyla da son derece şık bir közde kahve ocağıdır.Közde kahve ocağı ile ilgili detaylı bilgi almak için telefonumuz 0212 2370749
Közde Kahve Ocağı KUM1S:Közde kahve ocağı kafelerde,kahvecilerde kullanılan kaliteli,sağlam ve tasarımıyla da son derece şık bir közde kahve ocağıdır.Közde kahve ocağı ile ilgili detaylı bilgi almak için ve bu közde kahve ocağı haricinde diğer tüm kahve ocağı modellerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Közde kahve ocağı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.103,30 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Közde Kahve Ocağı KUM1S

 * Osmanlı zamanından günümüze közde kahve geleneğinin devamı olan kumda kahve, özellikle Türk kahvesinin yoğun tüketildiği Yunanistan’da yaygın olarak kullanılan bir üründür - Közde kahve ocağı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Son 10 yıldır gelen talep üzerine iç piyasaya da üretim yapılmaya başlanmıştır

 * Kumu, ateş tuğlası yapımında kullanılan toprak türündendir - Közde kahve ocağı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Aynı anda birden çok cezve ile kahve pişirme imkanı sunar

 * Bakır işlemeli ürünlerde kullanılan naif ve geleneksel motifler, eski Anadolu uygarlıklarından esinlenilmiştir ve estetik olarak benzersizdir - Közde kahve ocağı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Çap: 26 cm

 * Yükseklik: 22 cm - Közde kahve ocağı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Ağırlık: 5 kg

 * Güç: 1000 W - Közde kahve ocağı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Anma Frekansı: 50 – 60 Hz

Közde Kahve Ocağı KUM1S:Közde kahve ocağı kafelerde,kahvecilerde kullanılan kaliteli,sağlam ve tasarımıyla da son derece şık bir közde kahve ocağıdır.Közde kahve ocağı ile ilgili detaylı bilgi almak için ve bu közde kahve ocağı haricinde diğer tüm kahve ocağı modellerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Közde kahve ocağı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...