2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Kahve Mangalı

Kahve Mangalı:Endüstriyel kahve makinelerinden bu kahve mangalı ile eşsiz mangalda kahve keyfini ile çay bahçelerinde,kafelerde,çay ocaklarında müşterilerinize yaşatabilirsiniz - Kahve mangalı satış telefonu 0212 2370749
Kahve Mangalı AKMK:Endüstriyel kahve makinelerinden bu kahve mangalı ile eşsiz mangalda kahve keyfini ile çay bahçelerinde,kafelerde,çay ocaklarında müşterilerinize yaşatabilirsiniz - Kahve mangalı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 785,29 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Kahve Mangalı AKMK

 * Çalışma gerilimi 230 V - 50 Hz - Kahve mangalı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Güç 1000 W

 * Ebatlar; 34x28x20 cm - Kahve mangalı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Çalışma akımı 4,3 A 

 * Ayrıca elinizde böyle bir kahve mangalı var ve arızalıysa veya kahve mangalınızın bakıma ihtiyacı varsa; kahve mangalı tamircilerinden oluşan teknik servisimize kahve mangalınızın tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Kahve mangalı tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kahve Mangalı AKMK:Endüstriyel kahve makinelerinden bu kahve mangalı ile eşsiz mangalda kahve keyfini ile çay bahçelerinde,kafelerde,çay ocaklarında müşterilerinize yaşatabilirsiniz - Kahve mangalı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...