x 


Endüstriyel Dondurma Yapma Makinesi

Profesyonel endüstriyel dondurma yapma makinesi modelleri kaliteli ekonomik hipermatik dondurma makinesi fiyatları sanayi tipi dondurma yapma makinesi teknik şartnamesi uygun endüstriyel dondurma yapma makinesi fiyatı özellikleri telefon 0212 2370750
Endüstriyel Dondurma Yapma Makinesi UGR-UDM 300 H:Büyük dondurma imalathanelerinde otellerde restoranlarda kullanıma uygun istenilen kıvamda dondurma üretilebilmesine imkan sağlayan hipermatik dondurma yapma makinesidir - Endüstriyel dondurma yapma makinesi proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.109.469,16 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Endüstriyel Dondurma Yapma Makinesi UGR-UDM 300 H

* Ölçüler GxDxY: 78x130x167 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Soğutucu gaz: R404a
* Ağırlık: 466/480 kg
* Besleme gerilimi: 380/50 V/Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Frekans: 50
* Depo suyu 15/18: 2200 L/h
* Dondurma çıkışı: -6 °C Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güç: 9.2 Kw
* Kapasite (max.): 300 L/h
* Kapasite (min.): 160 L/h Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Mikser motoru: 4 Hp
* Minimum basınç: 1.5 Bar
* Pompa motoru: 1 Hp Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Şebeke suyu 15/18: 700 L/h
* Tür: hipermatik
* Piston pompa ile sürekli dondurma üretimi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Son derece esnek üretim çıkışı, yüksek çalışma
* Karıştırıcıda ve kazanda oluşacak buzlanmayı önleyen otomatik defrost sistemi
* Korozyonu önleyen paslanmaz çelik parçalar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dondurmanın sertliğine göre kompresörün durma ve çalışmasını otomatik olarak kontrol eden dijital ampermetre
* Dondurmayı istenilen kıvamda üreten yüksek performans
* Otomatik üretim hattına bağlanabilme Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kontrol, temizlik ve bakımının rahat yapılabilmesi için demonte yan paneller

Endüstriyel Dondurma Yapma Makinesi UGR-UDM 300 H:300 litreye kadar istediğiniz kıvamda dondurma üretebileceğiniz bu hipermatik dondurma yapma makinesi kullandığı suyu da şebekeden otomatik çekmesiyle son derece pratik bir dondurma makinesidir - Endüstriyel dondurma yapma makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok