x 


Empero Fırın Camı

Empero Fırın Camı:Empero taş tabanlı pizza fırını camları Empero pizza fırını taban taşları Empero baklava börek pişirim fırını rezistansları Empero pizza fırını parçalarından 12.4x40 cm. ölçüsündeki bu fırın kapak camının imalatı Empero pizza baklava bö
Empero Fırın Camı FC 12.4X40:Empero taş tabanlı pizza fırını camları Empero pizza fırını taban taşları Empero baklava börek pişirim fırını rezistansları Empero pizza fırını parçalarından 12.4x40 cm. ölçüsündeki bu fırın kapak camının imalatı Empero pizza baklava börek konveksiyonlu fırınları fabrikası tarafından yapılmış orijinal Empero pişirme fırını kapağı camı parçasıdır - Empero pizza börek baklava simit fırını kapağı camı parçası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 645,59 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Empero Fırın Camı FC 12.4X40

Empero Fırın Camı FC 12.4X40:Empero taş tabanlı pizza fırını camları Empero pizza fırını taban taşları Empero baklava börek pişirim fırını rezistansları Empero pizza fırını parçalarından 12.4x40 cm. ölçüsündeki bu fırın kapak camının imalatı Empero pizza baklava börek konveksiyonlu fırınları fabrikası tarafından yapılmış orijinal Empero pişirme fırını kapağı camı parçasıdır - Empero pizza börek baklava simit fırını kapağı camı parçası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

DİKKAT:

 *** Empero fırın camlarının takılması sırasındaki kasıntılı montaj, su dökülmesi/sıçraması benzeri ani sıcak soğuk farkları, alevle/ateşle teması ve vurma, çarpma gibi nedenlerle kırılmalar, patlamalar ve teknik sorunlar sebebiyle garantisi yoktur - Empero fırın camı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Ayrıca Empero fırın camlarının kargoyla taşınması riskli olup, gönderiler balonlu naylon+strafor+kartona sarılı olarak özenle yapılmakta olduğundan kargoda oluşabilecek hasarlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir - Empero fırın camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Kırılma riskini daha da düşürmenin bir diğer yolu Empero fırın camını kasalama; hem kasa ücreti hem de daha fazla kargo ücretine sebebiyet vermektedir - Empero fırın camı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Empero fırın camının alımından sonra müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizi arayıp kasalama ücreti veya kasımpaşadaki Empero fırın camı bayisinden ürün teslimi hakkında bilgilendirecektir - Empero fırın camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok