x 


Ekonomik Kahveci Tipi Çay Kazanı

Ekonomik kahveci tipi çay kazanı kıraathanelerde, çay ocaklarında, kafelerde kullanılan son derece kaliteli ve kullanışlı ekonomik kahveci tipi çay kazanıdır - Ekonomik kahveci tipi çay kazanı satış telefonu 0212 2370749
Ekonomik Kahveci Tipi Çay Kazanı AEİÇK1000:Ekonomik kahveci tipi çay kazanı kıraathanelerde, çay ocaklarında, kafelerde kullanılan son derece kaliteli ve kullanışlı ekonomik kahveci tipi çay kazanıdır - Ekonomik kahveci tipi çay kazanı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 31.998,42 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Ekonomik Kahveci Tipi Çay Kazanı AEİÇK1000

 * İster sadece elektrikle, ister sadece gazla (doğalgaz & lpg) istenirse hem elektrik hem gazla kullanabilme özelliği vardır - Ekonomik kahveci tipi çay kazanı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Termostat sistemleri sayesinde maksimum enerji tasarrufu sağlar

 * Dış yapısı paslanmaz krom kaplamadır

 * Taş yünü ile izole edilmiştir. Kullanırken el yakmaz, ısı kaybını önler, tasarruf sağlar - Ekonomik kahveci tipi çay kazanı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kapasite(Maksimum): 35lt.- 1500brd.

*Ürün görseli fikir edinmeniz için koyulmuştur.Ürün 3 demliklidir. ( Resim temsilidir )

Ekonomik Kahveci Tipi Çay Kazanı AEİÇK1000:Ekonomik kahveci tipi çay kazanı kıraathanelerde, çay ocaklarında, kafelerde kullanılan son derece kaliteli ve kullanışlı ekonomik kahveci tipi çay kazanıdır - Ekonomik kahveci tipi çay kazanı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok