x 


Dondurma Külahlığı Otomatik Külah Besleyici

İmalatçısından en kaliteli dondurma standı modelleri en uygun dondurmacı külahlığı toptan külahlık satış listesi dondurma külahlığı fiyatlarıyla dondurma külahlığı satıcısı telefonu
Dondurma Külahlığı Otomatik Külah Besleyici CBM-K08:Profesyonel dondurmacıların kullandığı alttan otomatik külah veren dondurma külahlığı modellerindendir.Üretimi kaliteli malzemelerle yapıldığından dondurma külahı aparatının fiyatları ekonomiktir.Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı dondurma külahı verme aleti fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu dondurma külahlığı bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir külahlar nasıl takılır sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi külahların takılması son derece kolaydır.Dondurma külahlığı ile ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.982,40 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Dondurma Külahlığı Otomatik Külah Besleyici CBM-K08

Çapı 31 cm. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Yüksekliği 82 cm.
Taban Çapı (ayak çapı) 22 cm.
Külah Boru uzunluğu 58 cm.

Azami 6 cm. lik külah koyma ölçüsü Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
8 Sıra Dondurma külahı koyabilirsiniz
Döner hareketli külahlık kaidesi

Polikarbonat külahlık boruları
Üstten Çok kolay külah doldurma Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Yuvarlatılmış köşeler ve pres baskılı iç kazan

Ergonomik ve hijyenik dizayn
Yaygın servis ağıyla 2 yıl garantili
15 yıl yedek parça bulundurma garantisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

NOT: Aksan; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; cihaz üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Dondurma Külahlığı Otomatik Külah Besleyici CBM-K08:Dondurmacı tipi külahlık çeşitlerinden kullandıkça diğer külahı otomatik veren külahlık imalatı profesyonel el yapımı ya da hazır külahlar kornetler için stand sorbe külahlığı fabrikası üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış dondurma servisi sırasında kullanışlı otomatik külahlık modelidir - dondurma külahı standları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok