x 


Dolaplı Makarna Haşlama

En kaliteli 900'lük pişirme üniteleri devrilir tavalar kemik kaynatma tencereleri elektrikli gazlı kuzine fritözlerin tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
6 sepetli model paslanmaz krom çelik malzemeden imal edilmiş dolaplı makarna haşlama makinesidir - Dolaplı makarna haşlama satışı 0212 2370759
Dolaplı Makarna Haşlama AMP-470+AST-47:Elektrikle Çalışan Makarna Haşlama Makinasıyla tamamı paslanmaz çelikten haşlama sepetlerinin içerisine koyacağınız makarnaları rahat ve pratik bir şekilde pişirebilirsiniz - Dolaplı makarna haşlama proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 36.709,37 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Dolaplı Makarna Haşlama AMP-470+AST-47

* Makarna haşlama özellikleri; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  * Ağırlık: 26 kg
  * Gerilim kontrol: 400 V AC 3 N PE V
  * Güç: 6 kW Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  * Ölçüler: 40x70x30 cm
* Dolap özellikleri;
  * Ağırlık: 15 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  * Ölçüler: 40x65x56 cm
* Dolaplı makarna haşlamanın imalatı paslanmaz çelikten yapılmıştır
* Paslanmaz sac konstrüksiyonu ile uzun ömürlü kolay temizlenebilir ve hijyeniktir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kullanıcıya her yönden rahatlık sağlayan ergonomik dizayna sahiptir
* Makarna haşlamanın 6 adet pişirme sepeti mevcuttur
* Tahliye musluğu bulunmaktadır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dolap kapıları çift cidarlıdır
* Set altı tezgahlarının üzerinde bulunan pimler cihazların altındaki yuvalarına göre tasarlanmış olup ürünlerin tek parça olarak görünmesini sağlar

* DİKKAT!!! Dolaplı makarna haşlama dolabı ve makarna haşlama makinesi görselleri detaylı incelemeniz için ayrı ayrı konulmuş olup, dolap ve makarna haşlama makinesini üst üste koyup kullanabilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Dolaplı Makarna Haşlama AMP-470+AST-47:Restoranlar otellerde yemekhanelerde makarna haşlamakta pişirmekte kullanılan bu paslanmaz çelik malzemeden imalatı yapılmış dolaplı model makarna haşlama 6 adet makarna pişirme sepetlidir - Diğer tüm dolaplı model dolapsız model makarna haşlama makinaları için de bize ulaşabilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok