x 


Doğalgazlı Lavtaşlı Izgara

Doğalgazlı Lavtaşlı Izgara:Endüstriyel ızgaralardan bu profesyonel doğalgazlı lavtaşlı ızgara ile ızgarada yapılabilecek tüm pişirme işlemlerinizi gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz - Doğalgazlı lavtaşlı ızgara satış telefonu 0212 2370749
Doğalgazlı Lavtaşlı Izgara DGMDGL3179:Endüstriyel ızgaralardan bu profesyonel doğalgazlı lavtaşlı ızgara ile ızgarada yapılabilecek tüm pişirme işlemlerinizi gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz - Doğalgazlı lavtaşlı ızgara proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 16.636,01 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Doğalgazlı Lavtaşlı Izgara DGMDGL3179

 * Boyutlar; 60x60x30 cm - Doğalgazlı lavtaşlı ızgara Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Güç; 5590 kcal kw; 6,5

 * Ayrıca elinizde böyle bir doğalgazlı lavtaşlı ızgara var ve arızalıysa veya lavtaşlı ızgaranızın bakıma ihtiyacı varsa; doğalgazlı lavtaşlı ızgara tamircilerinden oluşan teknik servisimize ızgaranızın tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Doğalgazlı lavtaşlı ızgara tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Doğalgazlı Lavtaşlı Izgara DGMDGL3179:Endüstriyel ızgaralardan bu profesyonel doğalgazlı lavtaşlı ızgara ile ızgarada yapılabilecek tüm pişirme işlemlerinizi gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz - Doğalgazlı lavtaşlı ızgara Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok