x 


Dikdörtgen Çekmece Kulbu

İmalatçısından İndirimli Dikdörtgen Çekmece Kulbu Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Dikdörtgen Çekmece Kulbu Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Dikdörtgen Çekmece Kulbu Kulla
Dikdörtgen Çekmece Kulbu M.D121.05 Özellikleri / Malzemesi Kare Krom olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Dikdörtgen Çekmece Kulbu üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Kulp Çekmece (Çekmece) modelleri fiyatları, toptan Dikdörtgen Çekmece Kulbu çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 163,80 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
Dikdörtgen Çekmece Kulbu M.D121.05

Kulp Çekmece (Çekmece)  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Kare
Krom olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Dikdörtgen Çekmece Kulbu fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Dikdörtgen Çekmece Kulbu modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Dikdörtgen Çekmece Kulbu fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Dikdörtgen Çekmece Kulbu alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok