x 


Çöp Kutulu Temizlik Arabası

Üreticisinden kaliteli çöp kutulu temizlik arabaları modmoplu temizlik arabası üreticileri toptan plastik temizlik arabası satış listesi polietilen temizlik arabası fiyatlarıyla temizlik arabası satıcısı
Fabrikasından kaliteli çöp kutulu temizlik arabaları modmoplu temizlik arabası üreticileri toptan plastik temizlik arabası satış listesi polietilen temizlik arabası fiyatlarıyla temizlik arabası satıcısı
Çöp Kutulu Temizlik Arabası PROCART 385: Profesyonel endüstriyel çöp kutulu temizlik arabası modellerindendir. Üretimi kaliteli yapıldığından moplu temizlik arabası fiyatları ekonomiktir. Sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi temizlik arabası fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu plastik temizlik arabası bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Çöp kutulu temizlik arabası ile ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 21.341,23 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Çöp Kutulu Temizlik Arabası PROCART 385

- Alış veriş merkezleri, hastane, okul, yurt, fabrika, restaurant, otel, rezidans gibi işletmelerin temizlik hizmetlerinde pratikliği açısından tercih edilir. 

- Opsiyonel aksesuarı ile atık bölmenizi 2 x 60 lt olarak kullanma imkanı sunar. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Komple gövde yapısının plastik olması, iç ve dış mekan kullanımlarına olanak sağlar, su ile yapılan temizliklerden hiç bir şekilde etkilenmez ve paslanma yapmaz.

-  Modül ayrıca 120 lt hacminde atık toplama imkanı da kullanıcılarına sunmaktadır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Çöp kapağı üzerindeki atık sınıflandırma renk etiketleri ve görev çizelgeliği sayesinde, birbirinden farklı alanlar için sınıflandırma ve görevliyi denetim imkanı sunar.

Çöp Kutulu Temizlik Arabası PROCART 385: Orijinal procart temizlik arabalarının farklı modelleri de elimiz de mevcuttur. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok