x 


Çikolata Sahlep Isıtıcı Makinesi

İmalatçısından en kaliteli gold çikolata sahlep ısıtıcı makineleri modelleri en uygun çikolata sahlep ısıtıcı makinesi toptan çikolata sahlep ısıtıcı makinesi satış listesi çikolata salep ısıtıcı makinesi fiyatlarıyla çikolata ısıtıcı makinesi satışı
Çikolata Sahlep Isıtıcı Makinesi Çeşitleri Üreticileri CS9: Pastaneler için profesyonel çikolata sahlep ısıtıcı makinesi fiyatları kafelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik karıştırıcılı çikolata sahlep ısıtma makinesi modelleri sıcak sahlep çikolata satışı için endüstriyel sıcak çikolata sahlep satış makinası teknik şartnamesi börekçilerde sıcak süt ısıtmada da kullanılan sulu sistem çikolata sahlep süt ısıtıcı makinesi fiyatı özellikleri karıştırmalı sıcak çikolata makinası fabrikası mikserli sahlep-sıcak çikolata ısıtma makinesi bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 9.239,08 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Çikolata Sahlep Isıtıcı Makinesi CS9

* Ölçüleri: 30x34x48 cm - Çikolata sahlep ısıtıcı makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapasite: 5 lt
* Ağırlık: 5 kg
* Güç: 1100 w - Çikolata sahlep ısıtıcı makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Polikarbon hazneli gold modeldir
* Benmari sistemlidir
* Sürekli karıştırma özelliği mevcuttur - Çikolata sahlep ısıtıcı makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayarlanabilir termostatlıdır(30 - 90 C)
* Kolay temizlenebilen musluk
* Üründe paslanmaz çelik tüp rezistans kullanılmıştır - Çikolata sahlep ısıtıcı makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Özel model muslukları ile ergonomik kullanım sağlar
* Damlalığı mevcuttur
* Bu çikolata sahlep ısıtıcı makinesi CE belgelidir - Çikolata sahlep ısıtıcı makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Çikolata ve sahlep ısıtıcı makinesi olarak kullanılan bu profesyonel 5 litrelik çikolata sahlep ısıtıcı makinesi 2 yıl garantili satılmakta olup, çikolata sahlep ısıtıcı makinesi yedek parçaları (karıştırıcısı, karıştırma motoru, musluk, karıştırma mili, rezistansı vb. çikolata sahlep ısıtıcı makinesi parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal çikolata sahlep ısıtıcı makinesi yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çikolata Sahlep Isıtıcı Makinesi CS9: Sıcak çikolata sahlep ısıtıcı makinalarından bu ürün 5 litrelik ce belgeli gold model çikolata sahlep ısıtıcı makinesidir - Çikolata sahlep ısıtıcı makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu çikolata sahlep ısıtıcı makinesi benmari sistemiyle salep ısıtma sıcak çikolata ısıtma işlerini yapmaktadır - Çikolata sahlep ısıtıcı makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Ayrıca elinizde böyle bir çikolata sahlep ısıtıcı makinesi var ve arızalıysa veya çikolata sahlep ısıtıcı makinesinin bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli çikolata sahlep ısıtıcı makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimizde çikolata sahlep ısıtıcı makinesi bakımını, onarılacak çikolata sahlep ısıtıcı makinesi tamirini servisini yaptırabilir, çikolata sahlep ısıtıcı makinesi yedek parçalarını satın alabilirsiniz - Profesyonel çikolata sahlep ısıtıcı makinesi bakımı, onarımı, servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok