x 


Çikolata Rendeleme Makinası

İmalatçısından en kaliteli çikolata rendeleme makineleri modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370750
Üreticisinden dayanıklı yaprak çikolata rendeleme makineleri modellerinin uygun toptan satış listesi fiyatıyla endüstriyel çikolata rendeleyici satıcısı kampanyalı çikolata yontma makinası fiyatıyla elektrikli çikolata rendeleyici satıcıları tamircisi
Çikolata Rendeleme Makinesi AÇR2: Rendelenmiş çikolata yapmak için profesyonel çikolata rendeleme makinası fiyatları pastanelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik çikolata rendeleme makinası modelleri küvertür çikolatayı rendelemek için endüstriyel çikolata rendeleme makinası teknik şartnamesi tatlıcılarda pastacılarda kullanılan çikolata rendeleme makinası fiyatı özellikleri çikolata rendeleme makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 13.546,35 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Çikolata Rendeleme Makinesi AÇR2

 - 2.5 Kilogramlık Çikolata Rendeleme Makinesi - Çikolata rendeleme makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - 2,5 kg Kuvertür Çikolata kalıbını kızaklara yerleştirip ayar vidasını sıktıktan sonra makine çalıştırılır

 - Makine çalışırken ayar vidası gevşetilerek çikolatanın aşağı doğru inmesi sağlanır - Çikolata rendeleme makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Not: Bıçak çikolata kalıbının altındayken durdurulmamalıdır

 - Kapasite; 2,5kg - Çikolata fasa makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Motor Gücü; 0,18-0,25KW / 220V

 - Ağırlık; 16kg - Çikolata rendeleme makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Ölçüler; 35x36x38 cm

Çikolata Rendeleme Makinesi AÇR2: Endüstriyel çikolata fasa yapma makineleri modellerinden kuvertür çikolata rendeleyicisinin imalatı profesyonel yaprak çikolata yapıcıları fabrikasınca kaliteli üretimi yapılmış sağlam motorlu çikolata rendeleme makinesidir - Çikolata rendeleme makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok