x 


Camlı Buzdolabı

En kaliteli küçük meşrubat dolaplarının en ucuz fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Camlı Buzdolabı MNK-30NH BC: Cam kapılı mini şişe soğutucu buzdolapları bölümündeki bu şişe soğutma buzdolabıyla; Soğuk olarak tüketilen veya buzdolabında muhafaza edilmesi gereken içecek ve yiyeceklerinizi saklayabileceğiniz randımanlı soğutması sayesinde için
Satış fiyatı 6.428,71 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Camlı Buzdolabı MNK-30NH BC

Otel Büro Tipi Cam Kapılı Absorbe Sistem Minibar Şişe Soğutucu Buzdolabı

* Nh gazıyla soğutma yaptığından oldukça sessizdir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Otel odalarında meşrubat soğutmak bürolarda şişelenmiş suları soğutmak işyerlerinde meyve suyu kola soğutmak ve kahvaltılık saklamak için kullanabilirsiniz

* Cam kapılı mini bar amonyak gazıyla soğutma yapar

* Brüt Hacim ( lt ) 30

* Net Hacim ( lt ) 28 - Ofisler cafeler barlar için cam kapılı absorbe şişe soğutucu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ürün ölçüsü 400*425*528 mm

* Paketleme ölçüsü 440*440*580 mm

* Enerji Tüketimi (kWh / 24h) 0,9

* Enerji Sınıfı D

* İklim Sınıfı N (16° - 32°)

* Brüt Ağırlık 15,5 kg

* Net 14,5 kg

* Güç kaynağı 220-240 V / 50 - 60 Hz

* Yükleme Adetleri 330 ml 24 Adet veya 250 ml 36 Adet veya 500 ml 20 Adet

* Isı kaybını engellemek için kapak camı izolasyonludur

* Bu mini bar amonyak gazıyla soğutma yaptığından üzerinde soğutucu ekovatı yoktur bu sebeple sessiz çalışma yapar. Otel odaları ve ofisler için idealdir

* Cam kapaklı absorbe şişe soğutucu 2 yıl garantili olup, şişe soğutucu yedek parçaları (termostatı, kapı contası, kapı camı, v.b. şişe soğutucu parçası) 15 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal absorbe şişe soğutucu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir absorbe şişe soğutucu var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli şişe soğutucu tamircilerinden oluşan teknik servisimize şişe soğutucularınızın tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Şişe soğutucu tamiri-camlı minibar tamiratı, bakımı, onarımı, servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Absorbe şişe soğutucuyla ilgililer: absorbe şişe soğutucu, şişe soğutma dolabı, otel tipi minibar, gazla soğutan şişe dolabı, minibar tamiri, şişe soğutma dolabı nasıl çalışır, absorbe minibar servisi, absorbe sistem nasıl soğutur, en ucuz şişe dolapları, cam kapaklı minibar fiyatları, kompresörlü minibar fiyatları - Kafeler ofisler hastaneler büfeler marketler işyerleri için cam kapılı şişe soğutma buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Camlı Buzdolabı MNK-30NH BC: Amonyak gazıyla soğutma yapan, oldukça sessiz çalışan bu otel tipi cam kapaklı şişe soğutucu ile meyve sularınızı meşrubatlarınızı biralarınızı şişelenmiş sularını rahat ve randımanlı olarak soğutabileceksiniz. Cam kapılı absorbe mini bar 2 yıl garantili olarak satılıyor - Oteller kafeler barlar işyerleri ofisler için cam kapaklı absorbe şişe soğutucu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Yorumlar (2)

1 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba,
Denge Endustriyel marka tezgah tipi buzdolabımızın motorunun olduğu bölümde sızmış yağ bulunuyor. Gaz kaçırıyor diye düşündük. Tamiratı için yardımcı olabilir misiniz?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Endüstriyel buzdolaplarının tamirini-bakımını 0212 2974432 telefonlu sanayi buzdolabı tamircisi teknik servisimizde yaptırabilirsiniz

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok