x 


Büyük Boy Sefer Tası

İmalatçısından İndirimli Büyük Boy Sefer Tası Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Büyük Boy Sefer Tası Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Büyük Boy Sefer Tası Kullanışlı ekonom
Büyük Boy Sefer Tası OZB-1814
Özellikleri / Malzemesi Sanayi Tipi Sefertası 30x14 cm 4'lü olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Büyük Boy Sefer Tası modelleri fiyatları, toptan Büyük Boy Sefer Tası çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 1.571,76 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Büyük Boy Sefer Tası OZB-1814  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sanayi Tipi Sefertası 30x14 cm 4'lü Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Büyük Boy Sefer Tası fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Büyük Boy Sefer Tası modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Büyük Boy Sefer Tası fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Büyük Boy Sefer Tası alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok