x 


Boş Dezenfektan Kartuşu

Boş Dezenfektan Kartuşu PAL-ŞİŞİRME-NO:8 Özellikleri / Malzemesi Şişirme refıl<> 800 ml olarak üretilmiştir. Endüstriyel Boş Dezenfektan Kartuşu imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Şişirme refıl<> 800 ml modelleri fiyatları, toptan Boş Dezenfektan Kartuşu çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 64,80 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
Boş Dezenfektan Kartuşu PAL-ŞİŞİRME-NO:8

Şişirme refıl<> 800 ml  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Şişirme refıl<> 800 ml
olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Boş Dezenfektan Kartuşu fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Boş Dezenfektan Kartuşu modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Boş Dezenfektan Kartuşu fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Boş Dezenfektan Kartuşu alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok