2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Bardak Yıkama Aparatı Elle Yıkama Elle Durulamalı

İmalatçısından çay bahçeleri kahvehaneler için en kaliteli basit plastik bardak yıkama aparatlarının en ucuz fiyatlarıyla satışı
Bardak Yıkama Aparatı Elle Yıkama Elle Durulamalı AMBM1:Profesyonel endüstriyel bardak yıkama aparatı elle bardak yıkama yapılan modellerindendir.Üretimi kaliteli özel dizayn edilmiş fırçalarla yapıldığından detaylı temizlik sağlayan bardak yıkama aparatı fiyatları ekonomiktir.Su tesisatına bağlanarak çalışan makinanın kullanımı sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi bardak yıkama aparatı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu yere sabitlenen bardak yıkama aparatı su tesisatına nasıl bağlanır bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sökülür takılır sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması son derece kolaydır.Elle bardak yıkama aparatıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 356,95 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Bardak Yıkama Aparatı Elle Yıkama Elle Durulamalı AMBM1

Komple plastik aksam, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Özel dizayn edilmiş fırçalar ile detaylı temizlik,

Su tesisatına bağlanarak çalışır,

Vantuzlu ayaklar ile kolayca yere sabitleme,

Kolay kullanım ve genel temizlik, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Hijyene yardımcı maksatlı özel tasarım,

Ergonomik dizayn ve şık görünüm

NOT: AKSAN; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; cihaz üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Elle bardak yıkama makinasının kullanımı çok kolaydır, su giriş hortumunu su girişinize gider hortumunuzu ise pis su tesisatına bağladıktan sonra, içine biraz deterjan koyduğunuz bardağı yıkama tarafına ters olarak bastırıp sağa sola çevirin, bardağınız yıkandı.... Durulamak içinse bardağı yıkama gözünden çıkartıp diğer göze yine ters olarak bastırın bardağınız şimdi de durulanmıştır... This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Bu manuel yıkama aparatının içerisinde elektirikli hiçbir parça yoktur, içerisindeki fırçalar, su şebekenizdeki su basıncı ve sizin mekanik kuvvetinizle yıkama işlemini gerçekleştirir....

* Mutfaklarda bardak yıkamak için kullanılan bu profesyonel elle bardak yıkama aparatı 2 yıl garantili satılmakta olup, bardak yıkama aparatı yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal elle bardak yıkamalı durulamalı aparatın yedek parçaları satış This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

* Ayrıca elinizde böyle bir bardak yıkama aparatı var ve arızalıysa veya elle bardak yıkama aparatının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerinden oluşan teknik servisimize bakımını onarılacak bardak yıkama aparatı tamirini servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel bardak yıkama aparatı bakımı,onarımı,servis ve parça satış This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Bardak Yıkama Aparatı Elle Yıkama Elle Durulamalı AMBM1:Elle Bardak Yıkayan Makinamız; Büyük Çay Bahçeleri, Kafeteryalar, Bardak Yıkama İhtiyacı Çok Olan İşyerleri İçin Ekonomik Yollarla Bardak Yıkama İşine Çözüm Bulmayı Amaçlayan Basit Kullanımlı Suya Bağlanan Elektriksiz Çalışan Bir Makina Türüdür This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok