x 


Balıkçı Gemisi Buz Makinası

İmalatçısından en kaliteli balıkçı gemisi buz makinaları modelleri en uygun balıkçı gemisi buz makinası toptan gemi tipi buz makinası satış listesi balıkçı gemisi buz makinası fiyatlarıyla balıkçı gemisi buz makinası imalatı yaprak buz makinası satışı
Balıkçı Gemisi Buz Makinası SFM 50:Balıkçılar için profesyonel balıkçı gemisi buz makinası modelleri teknelerde kullanıma uygun kaliteli ve ekonomik balıkçı gemisi buz makinası fiyatları imalatçılarından sağlam balıkçı gemisi buz makinası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 958.010,20 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Balıkçı Gemisi Buz Makinası SFM 50

 Balıkçı gemisi buz makinasının ana özellikleri;

* Denizden aldığı su ile yaprak buz üreten gemici buz makinesi modelidir
* Ölçüler: 1300x1900x1750 mm - Balıkçı gemisi buz makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık 1300 Kg
* Buz atış ağzı ölçüsü: 780 mm
* Şase tipi: Cr.Ni Paslanmaz çelik şase - Balıkçı gemisi buz makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Günlük buz kapasitesi 5000 kg/24h
* Saatlik buz kapasitesi 210 kg/h
* Soğutma Kapasitesi 30200 watt - Balıkçı gemisi buz makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kompresör süpürme hacmi: 129,1 m3/h
* Kompresör gücü: 30 HP
* Kompresör elektrik gücü: 19,1 kw/h - Balıkçı gemisi buz makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kompresör çektiği akım: 33,4 Amp
* Kompresör tipi: Yarı Hermetik
* Kondenser tipi: Su Soğutmalı (deniz suyu) - Balıkçı gemisi buz makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Evaporatör tipi: Dikey kazan tipi
* Soğutucu akışkan: R404
* Gerekli pompa debisi: 18,5 m3/h - Balıkçı gemisi buz makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 Gemi tipi buz makinesinin çalışma şartları;

* Su tipi: Deniz suyu
* Dış hava sıcaklığı: 45 ℃ - Balıkçı gemisi buz makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kondenzasyon sıcaklığı: 40 ℃
* Evaporasyon sıcaklığı: -28 ℃
* Buz kalınlığı: 1,8 - 2,2 mm - Balıkçı gemisi buz makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Gerekli su basıncı: 1 bar
* Enerji: 380V/50Hz/3Ph - Balıkçı gemisi buz makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Balıkçı gemisi buz makinası 2 yıl garantili olup 10 yıl ücretli yedek parça bulundurma garantisi ile satılmaktadır

Balıkçı Gemisi Buz Makinası SFM 50:Gemici buz makineleri modellerinden bu ürün denizden aldığı su ile günde 5000 kg yaprak buz üreten ve kondenseri de deniz suyu soğutmalı olan makinelerden olup gemilerin sallantısını ve yalpalamasını tolere edecek şekilde ve özellikle paslanmaya sebep olan deniz ortamlarına dayanıklı olarak tasarlanmıştır - Balıkçı gemisi buz makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Balıkçı gemisi buz makinası satışı haricinde farklı modellerde ve farklı kapasitelerde buz üreten gemici buz makineleri satışımız da vardır - Balıkçı gemisi buz makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok