x 


Ayaklı Yumurtalık

İmalatçısından İndirimli Ayaklı Yumurtalık Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Ayaklı Yumurtalık Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Ayaklı Yumurtalık Kullanışlı ekonomik endüst
Ayaklı Yumurtalık OZB-5901
Özellikleri / Malzemesi Ayaklı Yumurtalık 4,2x4 cm olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Ayaklı Yumurtalık modelleri fiyatları, toptan Ayaklı Yumurtalık çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 112,41 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Ayaklı Yumurtalık OZB-5901  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ayaklı Yumurtalık Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 4,2x4 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Ayaklı Yumurtalık fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Ayaklı Yumurtalık modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Ayaklı Yumurtalık fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Ayaklı Yumurtalık alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok