Yumurta Kızartma Tavası OZB-301
Özellikleri / Malzemesi Yumurta Tavası 14x3 ölçülerinde ve 330 gr kapasiteli olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı gıda temasına uygun kaliteli paslanmaz çelik malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Yumurta Pişirme Tavası modelleri fiyatları, toptan Yumurta Tavası çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Yumurta Kızartma Tavası Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Yumurta Kızartma Tavası Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Yumurta Kızartma Tavası Kullanış

Yumurta Kızartma Tavası

Satış fiyatı 414,89 TL
İndirim
Açıklama

Yumurta Kızartma Tavası OZB-301  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yumurta Tavası 14x3 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Genişlik: 14 cm

Derinlik: 3 cm

Kapasite: 330 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Yumurta Pişirme Tavası fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Yumurta Tavası modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Yumurta Kızartma Tavası fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Yumurta Tavası alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz