Yapışmaz Kızartma Tavası A 121KT 20: Yapışmaz kızartma tavası smartlon serisinin modellerindendir. Mükemmel özellikli iç kaplama ve çizilmeye karşı dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanıma elverişlidir. Ürünle ilgili sorularınızı yorumlarda belirtebilirsiniz fabrikasından cevaplanacaktır. proje@mutfakmalzemeleri.com 
Üreticisinden yapışmaz kızartma tavası modelleri yuvarlak kızartma tavası fabrikası fiyatı üreticisinden toptan çelik kızartma tavası satış listesi alüminyum tava fiyatları çizilmeye dayanıklı tava satıcısı

Yapışmaz Kızartma Tavası

Satış fiyatı 849,83 TL
İndirim
Açıklama

Yapışmaz Kızartma Tavası A 121KT 20

*Smartlon serisinden yuvarlak kızartma tavası alüminyum gövdesi çelik sapı AG2 alaşım perçinlenmiş olması sayesinde dayanıklıdır.

*Düz taban mükemmel özellikli iç kaplama ve çizilmeye karşı dayanıklı yapısıyla en çok tercih edilenler arasındadır.

*PFOA gibi zararlı maddeler içermez Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

KULLANIM VE BAKIM TALİMATI

*Metal kaşık ve kesici aletler kullanmayınız. Tahta ve plastik türü karıştırıcılar tercih ediniz.

*Ürünü yüksek ateşte kullanmayınız. En verimli pişirme sonucunu kısık ve orta ateşte alabilirsiniz. Böylece ürününüz zarar görmeyecektir.

*Ürününüzü eğer içerisinde bir şey yoksa uzun süre ocak üstünde bırakmayınız, fazla ısınma boyaya ve kaplamaya (PTFE) zarar verir.

*Ürünü yıkarken bulaşık teli ve sert bulaşık tozu kullanmayınız. Sıvı veya krem deterjan kullanınız.

*Bu önlemler ürünün ömrünü uzatır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.