Valiz Taşıma Arabası AOR-1340 P:Otel tipi valiz taşıma arabalarından sağlam çanta valiz bavul seyahat çantası taşıma arabası modellerinden bu paslanmaz çelik malzemeden imalatı yapılmış valiz taşıma arabası son derece kaliteli ve şık görünümlü bir çanta taşıma valiz yükleme arabasıdır - Valiz taşıma arabası proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli valiz taşıma arabası modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370750

Valiz Taşıma Arabası

Satış fiyatı 49.244,58 TL
İndirim
Açıklama

Valiz Taşıma Arabası AOR-1340 P

Paslanmaz Askılı Valiz Taşıma Arabası

* AISI 304 kalite paslanmaz boru iskelet - Valiz taşıma arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Halı kaplamalı yüzey
* Çarpma lastiği
* Demir şase
* İki adet frenli hareketli, iki adet sabit tekerlek - Valiz taşıma arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler; E: 65 B: 105 Y: 191 cm
* Askı aparatı

Valiz Taşıma Arabası AOR-1340 P:Otel tipi valiz taşıma arabalarından sağlam çanta valiz bavul seyahat çantası taşıma arabası modellerinden bu paslanmaz çelik malzemeden imalatı yapılmış valiz taşıma arabası son derece kaliteli ve şık görünümlü bir çanta taşıma valiz yükleme arabasıdır - Valiz taşıma arabası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.