Unox Profesyonel Konveksiyonlu Börek Poğaça Mayalı Hamur Pişirme Fırını XV 393:Fırın içindeki hava ve ısıyı dağıtıp eşit pişirme imkanı sağlayan profesyonel endüstriyel unox marka konveksiyonlu fırın modellerindendir. Üretimi kaliteli malzemeden yapılan konveksiyonel pişirme fırını fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı pastane tipi konveksiyonlu fırın fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu ön ısıtmalı fırın bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. Unox konveksiyonlu fırınla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Profesyonel unox marka konveksiyonlu fırın modelleri kaliteli ekonomik fanlı poğaça pişirme fırını fiyatları pastane tipi konveyörlü fırın teknik şartnamesi uygun unox konveksiyonlu fırın fiyatı özellikleri

Unox Profesyonel Konveksiyonlu Börek Poğaça Mayalı Hamur Pişirme Fırını

Satış fiyatı 126.984,00 TL
İndirim
Kullananların tavsiyesi unox fanlı fırın modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla mayalı hamur işlerini pişiren konveksiyonlu fırın toptan fiyat listesi unox fırın teknik şartnamesi
Pastaneler için profesyonel unox konveksiyonlu börek pişirme fırını modelleri cafelerde kullanıma uygun kaliteli ve ekonomik fanlı hamurişi pişirme fırını fiyatları imalatçılarından sağlam unox konveksiyonlu fırın satışı
Açıklama

Unox Profesyonel Konveksiyonlu Börek Poğaça Mayalı Hamur Pişirme Fırını XV 393

 * Fan sistemi sayesinde fırının içindeki hava ve ısıyı eşit şekilde dağıtır
 * Su girişi vardır
 * 90C-260C arasında bir sıcaklıkta fırın içinde anında bir nem oluşturur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Ürünün iç yapısının korunması için nemli havayı pişirme odasından dışarı atar
 * Hassas pişirme için extra fan kapağı gereklidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Kapasite: 5 GN 1/1
 * Tava aralığı: 67 mm
 * Frekans: 50 / 60 Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Voltaj: 230V-1N / 400V-3N
 * Elektrik Gücü: 7,1 kW
 * Ölçüler (gxdxy): 750x773x772 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Ağırlık: 67 kg

* Profesyonel unox marka konveksiyonlu fırın 2 yıl garantili satılmakta olup, yedek parçaları (motoru, fanı v.b. konveksiyonlu fırın parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal unox konveksiyonlu fırın yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir konveksiyonlu fırın var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel unox konveksiyonlu fırın bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Unox Profesyonel Konveksiyonlu Börek Poğaça Mayalı Hamur Pişirme Fırını XV 393:Tüm mayalı hamur ve börek işleri, ekler, kuru pasta ve ekmek çeşitlerini pişirebileceğiniz pastane fırını çeşitlerinden unox marka havayı ısıyı eşit dağıtan konveksiyonlu fırının imalatı profesyonel üretiminde kaliteli paslanmaz malzemeler kullanılmış, pişirilmesi istenen ürünleri daha çok kabartıp parlak bir görünüm veren ve ön ısıtma yapıldığında daha hızlı pişirme imkanı sağlayan konveksiyonel fırın modelidir - Unox konveksiyonlu fırın satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.