Ekonomik Ucuz Soğan Doğrama Makinesi Çeşitleri Üreticisi Fiyatı ASDM30: Menemenlik domates parçalama makinesi çeşitlerindendir. İmalatında kullanılan çelik parçalayıcı bıçaklarla menemenciler domates soğan doğrayabilirler. Börek içi hazırlamak için profesyonel ucuz soğan doğrama makinesi fiyatları lahmacun içi hazırlamada kullanıma uygun kaliteli ekonomik ucuz soğan parçalama makinesi modelleri lahmacuncular börekçiler için endüstriyel ucuz soğan doğrama makinesi teknik şartnamesi kebaplık maydanoz soğan parçalamada kullanılan ucuz sanayi tipi soğan kıyma robotu fabrikası fiyatı özellikleri ucuz soğan doğrama makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir bıçağı nasıl sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kesici bıçağının sökmesi takması değiştirmesi son derece kolaydır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli ucuz soğan doğrama makineleri modelleri soğan maydanoz parçalamaya en uygun soğan parçalama makinesi toptan ucuz soğan doğrama makinesi satış listesi ucuz soğan doğrama makinesi fiyatlarıyla menemenlik domates parçalama makines

Ucuz Soğan Doğrama Makinesi

Satış fiyatı 8.025,59 TL
İndirim
Açıklama

Ucuz Soğan Doğrama Makinesi ASDM30

Endüstriyel Lahmacun İçi Hazırlama Makinası - Soğan Parçalama Makinası 

 - Günlük olarak çokca kıyılmış soğan maydanoz ve iç malzemesi ihtiyacı olan işletmelerde soğanları parçayabileceğiniz bu makineyle; Lahmacun salonlarında iç malzemesini hazırlayabilir otellerde ve yemekhanelerde yemeklerde kullanılacak soğanları parçalayabilir çeşitli işlerde kullanak için maydanoz çekmesi yapabilirsiniz. Paslanmaz çelikten imal edilen dayanıklı bıçakları sayesinde uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz - Ucuz soğan doğrama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Soğan parçalama makinasının bıçağı paslanmaz çelikten imal edilmiştir 

 - Soğan doğrama makinasının kapasitesi 5 litre, 3 kilogramdır - Ucuz soğan doğrama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Bu makineyle soğan doğrayabildiğiniz gibi kapasitesi dahilinde domates biber ve maydanozda doğrayabilirsiniz

 - Soğan parçalama makinasını her çalıştırma dan sonra dinlendirmeniz makinanın ömrünü uzatmak adına öndemlidir - Ucuz soğan doğrama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Soğan çekme makinasının dış gövdesi paslanmaz çelikten imal edilmiştir

 - Maydanoz doğrama makinası sebzelerin suyunu çıkarmadan pirinç tanesi büyüklüğünde çıkartır - Ucuz soğan doğrama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Kolay çıkan tenceresi sayesinde temizliği oldukça basittir - Ucuz soğan doğrama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Soğan parçalama makinası 220 V elektrikle çalışıp 0,37 kw elektrik çeker

 - Soğan parçalama makinası 2 yıl garantili olarak satılmakta olup, soğan ve maydanoz doğrama makinası yedek parçaları (kasnağı,bıçağı,tenceresi,kapağı, v.b. soğan doğrama makinası parçası) 15 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal ucuz soğan doğrama parçalama makinesi yedek parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Ayrıca elinizde böyle bir ucuz soğan doğrama makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli soğan doğrama makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize makinelerinizin tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. soğan doğrama tamiri-maydanoz parçalama makinesi tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ucuz soğan doğrama makinesiyle ilgililer:soğan doğrama makinesi,soğan parçalama makinesi,maydanoz doğrama makinesi,ucuz soğan makinesi tamircisi,soğan doğrama makinesi fiyatları,endüstriyel parçalama makinesi,lahmacun içi hazırlama makinesi,soğan makinesi nasıl temizlenir?,en kaliteli soğan doğrama makinesi,ucuz soğan makinesi yedek parçası - Ucuz soğan doğrama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ucuz soğan doğrama makinesi; Kredi kartlarına taksitli 12 aya kadar vade farkıyla satın alabilirsiniz - Ucuz soğan doğrama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ucuz Soğan Doğrama Makinesi ASDM30:Ekonomik lahmacun içi hazırlama makinaları ucuz endüstriyel soğan maydanoz biber doğrama parçalama makinalarından bu 5 litrelik soğan doğrama makinesiyle doğranmış soğan ve maydanoz ihtiyacı olan börekçiler lahmacuncular kebapçılar soğan doğrama parçalama işlerini hızlı ve seri yapar.Yerinde çıkabilen tenceresi ve kaliteli imal edilen bıçağıyla ucuz soğan doğrama makinesi ile soğan parçalama ve doğrama işlemlerinizde randıman kaybı yaşamadan doğrama işlemlerinizi yapabileceksiniz.Ucuz soğan doğrama makinesi 2 yıl gerçek garantiyle müşterilerimize sunulmaktadır - Ucuz soğan doğrama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.