Elektrikli Sosisli Makinesi TC.LKS500:Sanayi tipi sosis pişirme makinelerinden endüstriyel sosisli makinelerinden bu elektrikle çalışan sosisli makinesi büfelerde sosis haşlamakta kafelerde sosislinin sosisini pişirmekte kullanılmaktadır - Elektrikli sosisli makinesi proje@mutfakmalzemeleri.com
Sanayi tipi sosis pişirme makinelerinden endüstriyel sosisli makinelerinden bu elektrikli sosisli makinesi büfelerde sosis haşlamakta kafelerde kullanılmaktadır - Elektrikli sosisli makinesi satışı 0212 2370750

Elektrikli Sosisli Makinesi

Satış fiyatı 12.263,61 TL
İndirim
Açıklama

Elektrikli Sosisli Makinesi TC.LKS500

Lüks Sosislik

* Paslanmaz çelik gövde - Elektrikli sosisli makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kolay temizlik
* Spot aydınlatmalı - Elektrikli sosisli makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* GN – 2/3 göre
* Ölçüler: 50x30x25 cm - Elektrikli sosisli makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 8 kg
* Güç: 2,5 kW - Elektrikli sosisli makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Enerji: 220 V ~50 Hz

Elektrikli Sosisli Makinesi TC.LKS500:Sanayi tipi sosis pişirme makinelerinden endüstriyel sosisli makinelerinden bu elektrikle çalışan sosisli makinesi büfelerde sosis haşlamakta kafelerde sosislinin sosisini pişirmekte kullanılmaktadır - Elektrikli sosisli makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz