32 No Et Kıyma Makinesi OHE.EK.3201:Marketler için profesyonel endüstriyel kıyma makinesi 32 numaralı modellerindendir. Üretimi kaliteli malzemeden yapılan kıyma makinesi fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi kıyma makinesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu eti ezmeden suyunu çıkarmadan kıyma çeken makinenin bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir aynaları sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi son derece kolaydır. Kıyma makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli kıyma çekme makinesi modelleri kasaplara marketlere en uygun et kıyma makinesi fiyatları toptan 32lik lokanta tipi kıyma makinesi satış listesi fiyatıyla 32 no et kıyması yapma makinesi satıcısı

32 No Et Kıyma Makinesi

Satış fiyatı 29.799,00 TL
İndirim
Açıklama

32 No Et Kıyma Çekme Makinesi OHE.EK.3201

 * 32 No Et Kıyma Makinesi
 * Motor gücü: 2.2 kW
 * Enerji: 380V
 * Ağırlık: 75 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Ölçüleri: 34x82x39 cm
 * Kapasite: 750 kg/saat
 * Sessiz çalışma özelliği
 * Standart döküm kaplama kafa+helezon+bilezik Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Hijyenik kolay bakım, kolay montaj
 * CE direktiflerine uygun olarak üretilmiştir

* Kıyma makinası olarak kullanılan bu profesyonel makine 2 yıl garantili satılmakta olup, kıyma makinesi yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal kıyma makinesi yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir kıyma makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, kıyma makinesi yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel kıyma makinesi bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

32 No Et Kıyma Makinesi OHE.EK.3201:Sanayi tipi kıyma çekme makinelerinden kasaplar marketler için et kıyma çekme makinesi modellerinden olan kıyma makinesi saatte 750 kiloya kadar eti çekip kıyma haline getirebilmektedir - 32 no et kıyma çekme makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.