Tırtıklı Streç Film Aparatı PAL-4512-2 Özellikleri / Malzemesi Mikro streç aparatı 45 cm 1500 mt orta Beyaz olarak üretilmiştir. Endüstriyel Tırtıklı Streç Film Aparatı imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Mikro streç aparatı 45 cm 1500 mt orta modelleri fiyatları, toptan Tırtıklı Streç Film Aparatı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Tırtıklı Streç Film Aparatı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Tırtıklı Streç Film Aparatı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Tırtıklı Streç Film Apar

Tırtıklı Streç Film Aparatı

Satış fiyatı 363,83 TL
İndirim
Açıklama Tırtıklı Streç Film Aparatı PAL-4512-2

Mikro streç aparatı 45 cm 1500 mt orta  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Mikro streç aparatı 45 cm 1500 mt orta
Beyaz olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Tırtıklı Streç Film Aparatı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Tırtıklı Streç Film Aparatı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Tırtıklı Streç Film Aparatı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Tırtıklı Streç Film Aparatı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.