Tezgahlı Yemek Isıtıcısı HMK-BSE 6X2:Fabrikalarda yemek dağıtımı için profesyonel tezgahlı yemek ısıtıcısı fiyatları lokantalarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik tezgahlı yemek ısıtıcısı modelleri işyeri yemekhaneleri için endüstriyel tezgahlı yemek ısıtıcısı teknik şartnamesi sıcak yemek servisinde kullanılan tezgahlı yemek ısıtıcısı fiyatı özellikleri tezgahlı sulu yemek ısıtıcısı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli tezgahlı yemek ısıtıcıları modelleri en uygun tezgahlı benmari toptan sıcak yemek sunum tezgahı tezgahlı yemek ısıtıcısı satış listesi tezgahlı yemek ısıtıcısı fiyatlarıyla tezgahlı yemek ısıtıcısı üretimi ve satışı

Tezgahlı Yemek Isıtıcısı

Satış fiyatı 52.169,04 TL
İndirim
Açıklama

Tezgahlı Yemek Isıtıcısı HMK-BSE 6X2

Tezgahlı yemek ısıtıcısı;

* Ölçüleri: 145x87x85 cm - Tezgahlı yemek ısıtıcısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapasite: 6 tepsi 2 çorbalık 
* Ağırlık: 90 Kg
* Güç: 2.5 Kw - Tezgahlı yemek ısıtıcısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Enerji: 220 V - 50 Hz
* Paslanmaz çelik gövde
* Sulu benmari sistem - Tezgahlı yemek ısıtıcısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Termostat kontrol
* Bu tezgah tipi benmari elektrikle çalışan model olup farklı modellerde gazlı ve tüple çalışanı da mevcuttur
* Gastronom küvet ve tepsiler fiyata dahil değildir

* Profesyonel yemek ısıtma tezgahı olarak kullanılan bu tezgahlı yemek ısıtıcısı 2 yıl garantili satılmakta olup, tezgahlı yemek ısıtıcı yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir - Tezgahlı yemek ısıtıcısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tezgahlı Yemek Isıtıcısı HMK-BSE 6X2:Yemek sunum tezgahları modellerinden olan bu ürün 145*87*85 cm ölçülerinde benmari sulu sistemli 6 tepsi 2 çorbalık bölümü bulunan tezgahlı yemek ısıtıcısıdır - Tezgahlı yemek ısıtıcısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu tezgahlı yemek ısıtıcısı satışı haricinde farklı modellerde ve farklı kapasitelerde benmari sistemli sıcak yemek sunum tezgahları satışımız vardır - Tezgahlı yemek ısıtıcısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.