ATTO1 TEZGAHLI TANTUNİ OCAĞI:Bıçaktan geçirilmiş etten yapılan tantuni veya diğer adıyla mersin kebabının pişirme işlemini yapabileceğiniz bu tüple çalışan altı dolaplı tek tavalı tantuni ocağıyla tantuni pişrime ve satma işlerinizi rahatlıkla yapabileceksiniz.İmalatı paslanmaz çelikten yapılan ve tüple pişirme işlemi yapan bu ocakğın altında buluna dolabında tüpünüzü ve diğer malzemelerinizi muhafaza edebileceksiniz.Kaliteli yapılan imalatı ve titiz işçiliği ile uzun yıllar sorun yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.Dolaplı tantuni pişirme tezgahı pişirme ocağı 2 yıl garantili olarak satılmaktadır. - Tantuniciler kebapçılar et lokantaları restaurantlar lokantalar için dolaplı tantuni tezgahı proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli tantuni balık midye pişirme tavalarının ve tazgahlarının tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749

Tezgahlı Tantuni Ocağı

Satış fiyatı 41.140,61 TL
İndirim
Açıklama

Tezgahlı Tantuni Ocağı ATTO1

Lpg'li Tantuni Kebabı Pişirme Ocağı - Tezgahlı Tantuni Ocağı 

 * Mersin yöresine ait tantuni kebabını yapmak için özel olarak üretilen bu tek tepsili davlumbazsız ocak;Paslanmaz çelikten imal edilen tantuni kebabı pişirme ocağı tüp gazla çalışır.Alt tarafında malzemelerinizi ve ve ateşi sağlayan lpg tüpünüzü koyabileceğiniz dolabı bulunmaktadır.Bu tezgahlı tantuni ocağının tezgahını tantuni kebabının malzemelerini koyma için kullanbilirsiniz. - Tantuniciler restaurantlar lokantlar büfeler kebapçılar için dolaplı tantuni tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * İmalatı paslanmaz çelikten yapılan bu tantuni kebap ocağının ön tarafında ahşap paenli mevcuttur 

 * Dolaplı tantuni tezgahında pişirme işlemi lpg tüp vasıtasıyla yapılmaktadır - Tantuniciler kebapçılar restaurantlar lokantalar için dolaplı tantuni ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Tantuni tezgahının üstünde bir adet tavası bulunur - Tantunciler kebapçılar restaurantlar lokantalar için dolaplı tantuni tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Alt kısmında yer alan dolabına pişirme işlemlerinde kullanılan tüpü ve diğer malzemelerinizi koyabilirsiniz 

 * Tantuni tezgahının ebatları; 110 cm genişlik, 80 cm derinlik ve 95 cm yüksekliktir

 * Dolaplı tantuni tezgahı sipariş esnasında belirtildiği takdirde ilave ücretle doğalgazla çalışır vaziyette teslim edilebilir - Tantuniciler kebapçılar restaurantlar lokantalar için dolaplı tantuni tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dolaplı tantuni ocağıistenilen ebatlarda ve 2 3 4 tepsili olarak üretilebilir

 * Üzerinde buluna tavası standart olarak 58 cm olarak gelir 

 * Özel ölçülerinize göre dolaplı veya tezgah üstü tantuni ocağı imalatı ve fiyatları için satış temsilcisi arkadaşlarımızla irtibata geçebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dolaplı tantuni kebap ocağı 2 yıl garantili olarak satılmakta olup, tantuni ocağı yedek parçaları (brülörü,gaz girişi,gaz musluğu v.b. dolaplı tantuni ocağı parçası) 15 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal tüplü cağ ocağı yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  * Ayrıca elinizde böyle bir dolaplı tantuni ocağı var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli tantuni ocağı tamircilerinden oluşan teknik servisimize tantuni ocaklarınızın tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. tantuni ocağı servisi-tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Dolaplı tantuni ocağıyla ilgililer:tantuni ocağı,tantuni kebap tezgahı,dolaplı tantuni ocağı,set üstü tantuni ocağı,tantuni tezgahı,tüplü tantuni ocağı,paslanmaz tantuni ocağı,tatuni kebabı ocağı,tantuni tavası,mersin tantuni ocağı,dolaplı ocak, - Tantuniciler kebapçılar restaurantlar lokantalar için dolaplı tantuni ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

ATTO1 TEZGAHLI TANTUNİ OCAĞI:Bıçaktan geçirilmiş etten yapılan tantuni veya diğer adıyla mersin kebabının pişirme işlemini yapabileceğiniz bu tüple çalışan altı dolaplı tek tavalı tantuni ocağıyla tantuni pişrime ve satma işlerinizi rahatlıkla yapabileceksiniz.İmalatı paslanmaz çelikten yapılan ve tüple pişirme işlemi yapan bu ocakğın altında buluna dolabında tüpünüzü ve diğer malzemelerinizi muhafaza edebileceksiniz.Kaliteli yapılan imalatı ve titiz işçiliği ile uzun yıllar sorun yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.Dolaplı tantuni pişirme tezgahı pişirme ocağı 2 yıl garantili olarak satılmaktadır. - Tantuniciler kebapçılar et lokantaları restaurantlar lokantalar için dolaplı tantuni tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz