Tezgah Tipi Bulaşık Tabak Temizleme Tabancası Üreticileri Duş Spreyi VDS-101:Bulaşık tezgahına montajlanarak bulaşık artıklarını temizleyen profesyonel endüstriyel mutfak duş spreyi armatürü modellerindendir. Üretimi kaliteli yapıldığından bulaşıkhane tabancalı bulaşık tabak temizleme duşu spreyinin fiyatları ekonomiktir. Sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı tezgah tipi sanayi mutfak bulaşık duş spreyi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu bulaşık duş spreyi bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir tezgahtan nasıl sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap tezgah tipi bulaşıkhane duşlama spreyinin kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Yemekhane bulaşıkhanesi duş spreyiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli bulaşık duş spreyleri modelleri bulaşık porselen tabakların kirini akıtmaya uygun bulaşık duş spreyi fabrikası üreticisinden toptan tezgah tipi bulaşık tabldot tabağı kiri akıtmak için duş spreyi satış fiyatları listesi bulaşık

Tezgah Tipi Bulaşık Duş Spreyi

Satış fiyatı 3.907,33 TL
İndirim
Açıklama

Tezgah Tipi Bulaşık Tabak Temizleme Tabancası Duş Spreyi VDS-101

Tezgaha Monteli Çevirmeli Musluklu Bulaşık Tabak Kaşık Çatal Kiri Akıtma Tabancası - Tezgah Tipi Bulaşık Duş Spreyi

Muslukları çevirme musluklu olan bu tezgah tipi bulaşık kiri akıtma tabancası kirli tabakların bardakların konduğu tezgaha montajı yapılarak kullanılır - Tezgah Tipi Bulaşık Duş Spreyi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sıcak-soğuk su girişlidir; ayrı musluklarıyla suyun sıcaklığını ayarlayabilirsiniz

Nikelaj aksamı dayanıklı olması için özenle yapılmıştır - Tezgah Tipi Bulaşık Duş Spreyi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı Türkiye'de yapılan yerli malı bulaşık duş spreyinin elciği hortumu musluğu contası yayı basınçlı su tabancası gibi yedek parçaları bol ve ucuzdur - Tezgah Tipi Bulaşık Duş Spreyi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bulaşık kiri akıtma tabancasıyla ilgililer: bulaşık yıkama tabancası, endüstriyel duş spreyi, kir akıtma tabancası, bulaşıkhane duş spreyi, tabak yıkama tabancası, endüstriyel mutfak bataryası, bataryalı tabanca, kir yumuşatma tabancası, Basınçlı su tabancalı endüstriyel mutfak armatürü satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Restaurant, büfe, otel, askeriye, işyeri bulaşıkhaneleri tipi endüstriyel bulaşık kiri akıtma tabancasını kredi kartlarına taksitli 12 aya kadar vade farkıyla satın alabilirsiniz - Otel, askeriye, lokanta, restaurant, endüstriyel bulaşıkhanesi için bulaşık kiri akıtma tabancası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatı olmayan bulaşık kiri akıtma tabancası broşürünü pdf dosyası halinde TEZGAH TİPİ BULAŞIK DUŞ SPREYİ KATALOĞU-SANAYİ TİPİ BULAŞIKHANE BATARYASI BROŞÜRÜ adresinden indirebilirsiniz

Tezgah Tipi Bulaşık Tabak Temizleme Tabancası Duş Spreyi VDS-101: Tabak üzerindeki bulaşık artıklarını temizlemeden makineye dizeceğiniz bulaşıklar; bulaşık makinenizde arızaya ve bulaşık suyunun çok çabuk kirlenmesine dolayısıyla yıkama kalitesinin düşmesine sebep olur. Basınçlı su spreyli bulaşık temizleme tabancasını kullanmanız bu olumsuz şartları kaldırır. Bulaşık kiri akıtmak için basınçlı duş spreyi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

TEZGAH TİPİ BULAŞIKHANE DUŞ SPREYLERİ-BULAŞIK KİRİ AKITMA TABANCALARI Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.-2370750-2370751-2370759

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz