Teşhir Tabak Yükseltici OZB-30181
Özellikleri / Malzemesi Yükseltici 15 cm olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Teşhir Tabak Yükseltici modelleri fiyatları, toptan Teşhir Tabak Yükseltici çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından kaliteli stand yükselticileri modelleri teşhir standı yükseltici fabrikası fiyatı üreticisinden toptan 5 cm yükseltici satış listesi açık büfe tabak yükseltici fiyatlarıyla yükseltici satıcısı kampanyalı

Teşhir Tabak Yükseltici

Satış fiyatı 659,27 TL
İndirim
Açıklama

Teşhir Tabak Yükseltici OZB-30181  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yükseltici 15 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Teşhir Tabak Yükseltici fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Teşhir Tabak Yükseltici modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Teşhir Tabak Yükseltici fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Teşhir Tabak Yükseltici alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.