Tek Küvetli Tezgah SN606D:Küvetli Bulaşık Yıkama Tezgahları El Yıkamak İçin Tek Küveti Olan Tezgahlar bölümündeki bu evye haricinde 2 küvetli 3 küvetli 4 küvetli ve siparişinize göre küveti olan özel eviyeli el yıkama/bulaşık yıkama tezgahı imalatımız vardır - Küvetli endüstriyel mutfak tezgahları proje@mutfakmalzemeleri.com
Tek Küvetli Endüstriyel Mutfak Tezgahı:Endüstriyel mutfaklar için 1-2-3-4 küvetli bulaşık tezgahlarının en kaliteli ara raflı 1 2 3 4 küveti olan el yıkama eviyeleri ve çeşitli mutfak çalışma masalarının modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu

Tek Küvetli Tezgah

Satış fiyatı 13.242,00 TL
İndirim
Açıklama

Tek Küvetli Tezgah SN606D

1 Eviyesi Olan Raflı Mutfak Tezgahı - Tek Küvetli Tezgah

 * Üzerinde tek küveti olan bu endüstriyel mutfak tezgahının imalatı paslanmaz çelikle yapılmıştır - Küvetli endüstriyel mutfak tezgahları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Tek küveti olan tezgahın alt tarafı raflı eviyesinin arkası da sırtlıdır

 * Yüksekliği ayarlanabilir plastik rotil ayakları vardır - Küvetli endüstriyel mutfak tezgahları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Tek küvetli tezgahın ölçüleri 600x600x850 mm olup ağırlığıysa 20 kg.dır

 * Ayrıca özel ölçülü bulaşık yıkama küveti olan (1,2,3,4 küvetli) çalışma/bulaşık tezgahlarının imalatını da yapıyoruz. İmalatçısından 1-1,5-2-2,5 metrelik her ölçüde endüstriyel mutfak krom çelik çalışma tezgahı imalatı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tek Küvetli Tezgah SN606D:Küvetli Bulaşık Yıkama Tezgahları El Yıkamak İçin Tek Küveti Olan Tezgahlar bölümündeki bu evye haricinde 2 küvetli 3 küvetli 4 küvetli ve siparişinize göre küveti olan özel eviyeli el yıkama/bulaşık yıkama tezgahı imalatımız vardır - Küvetli endüstriyel mutfak tezgahları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz