Tam Otomatik Espresso Makinesi M26 TE RE DT/2:Tam otomatik çalışan espresso kahve yapma makinesi modellerinden olan bu çift gruplu espresso makinesi dijital ekranıyla son derece kullanışlı ve pratik olup boyler kapasitesi 10 litredir - Tam otomatik espresso makinesi satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli espresso türk kahvesi neskafe otomatları paralı kahve makinalarının tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749

Tam Otomatik Espresso Makinesi

Satış fiyatı 497.061,18 TL
İndirim
Açıklama

Tam Otomatik Espresso Makinesi M26 TE RE DT/2

Kahve Dükkanı Otel Tipi Capuccino Makinası - İki Gruplu Espresso Makinesi

- Grup sayısı; 2 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Elektrik bağlantısı; 380 V
- Güç; 4,2 - 4,9 kW
- Ölçüler; 794x528x548 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Net ağırlık; 75 kg
- Otomatik espresso kahve makinesi
- USB girişli, dijital ekranlı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Akıllı boyler teknolojisi ısı kayıplarını minimuma indirir
- Kolay programlanma ve sıcak su dozajı için mikro prosesör kontrollü
- Makine ayarlı 3 ısı ayarlı fincan ısıtıcılı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- 2 adet sıcak su seçeneği
- 1 sıcak su musluklu (dozajlı)
- Thermodrive teknolojisi ile her bir grupta ayrı ayrı demleme su sıcaklığını ayarlayabilme imkanı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Boyler kapasitesi; 10 litre

Tam Otomatik Espresso Makinesi M26 TE RE DT/2:Tam otomatik çalışan espresso kahve yapma makinesi modellerinden olan bu çift gruplu espresso makinesi dijital ekranıyla son derece kullanışlı ve pratik olup boyler kapasitesi 10 litredir - Tam otomatik espresso makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.