Süt Soğutucu Dolap MFA-10L-C: Lezzetli ve çeşitli sütlü kahveler hazırlamak için profesyonel süt soğutma dolabı siyah cam kapaklı modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmaz malzemelerle yapılan soğuk süt dolabı fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı kahveci tipi süt soğutucusu fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu süt soğutucu dolap bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. Süt soğutucu dolapla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli süt soğutucu dolap modellerinin kahve makinelerinin yanında kullanıma en uygun soğuk sütlü kahveler için mini soğutucu dolap fabrikası üreticisinden toptan süt soğutucusu satış listesi süt soğutucu dolap ucuz fiyatlarıyla satış

Süt Soğutucu Dolap

Satış fiyatı 7.379,06 TL
İndirim
Profesyonel süt soğutucu dolap modelleri kaliteli ekonomik mini içecek soğutma dolabı ucuz fiyatları kahveci tipi süt soğutma dolabı teknik şartnamesi uygun süt soğutucu dolap fiyatı özellikleri
Açıklama

Siyah Cam Kapılı Süt Soğutucu Dolap MFA-10L-C

* Si̇yah cam kapağa sahip Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Çift yönlü hortum girişi
* Kolay temizlik
* Statik soğutma (dış ortam ısısını 20°C düşürme) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* 12V adaptörü dahildir
* Ölçüler (gxyxd): 245x340x290 mm
* Ağırlık: 4 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* AC (220V) ve DC (12V) iki akım tipiyle çalışabilir
* Voltaj - Güç: 220-240 V / 50Hz - 40 W
* Kapasite: 8,7 lt Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Cafelerde soğuk kahvelerin yapımı için süt soğutma dolabı olarak kullanılan bu profesyonel 8,7 litrelik süt soğutucusu 2 yıl garantili satılmakta olup, yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal süt soğutucu dolap yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir dolap var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, süt soğutucu dolap yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel mini içecek soğutucu dolap bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Süt Soğutucu Dolap MFA-10L-C: Soğuk, lezzetli, ve pratik kahveler hazırlamak için kahve makinesinin yanında kullanılabilen, istenilen her an soğuk süte ulaşma imkanı sağlayan süt soğutucu dolap çeşitlerinden 1'er litreler halinde süt kutularıyla kullanıma uygun süt soğutucusunun imalatı profesyonel üretimi kaliteli paslanmaz malzemelerle yapılmış kullanışlı cam kapılı süt soğutucu dolap modelidir - Süt soğutucu dolap satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.