Streçleme Makinası Çeşitleri Üreticileri EMP.SCM.01:Kasaplar için profesyonel et kıyma streçleme makinası fiyatları marketlerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik streçleme makinası modelleri manavlarda sebze meyve sarma için endüstriyel streçleme makinası teknik şartnamesi şarküterilerde salam pastırma peynir paketlemesinde kullanılan streçleme makinası fiyatı özellikleri kuruyemiş streçleme makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli streçleme makinaları modelleri salam sucuk kaşar peynir sarmaya en uygun streçleme makinası toptan streç sarma makinası satış listesi et kıyma paketleme makinası fiyatlarıyla hurma kuruyemiş streçleme makinesi satıcısı telefonu

Streçleme Makinası

Satış fiyatı 7.353,91 TL
İndirim
Açıklama

Streçleme Makinası EMP.SCM.01

 * 220 V. 50-60 Hz elektrik bağlantısı - Streçleme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Filmin yabancı maddelerden korunmasını sağlayan koruma

 * 400 mm film boyu - Streçleme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Maksimum 90 oC ısıtıcı plaka sıcaklığı

 * Maksimum 150 oC kesici sıcaklığı - Streçleme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Paslanmaz çelik gövde

 * Ebatlar; 555x440x240 mm, ağırlık; 7 kg - Streçleme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Streçleme makinası 2 yıl garantili satılmakta olup, streçleme makinası yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal streçleme makinası yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizde böyle bir streçleme makinası var ve arızalıysa veya streçleme makinasının bakıma ihtiyacı varsa; streçleme makinası tamircilerinden oluşan teknik servisimize streçleme makinası tamirini bakımını servisini yaptırabilir, parçalarını satın alabilirsiniz. Streçleme makinası tamiratı, bakımı, onarımı, servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Streçleme Makinası EMP.SCM.01:Streçleme makinası paslanmaz çelik gövdesiyle dayanıklı olup; marketlerde, şarküterilerde, kasaplarda ürünlerinizin tazeliğini korumak için yapılan streçleme işleminizi yapabilir, müşterilerinize taze ve sağlıklı hizmet sunabilirsiniz - Streçleme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.