Smeg Fırın Çeşitleri ALFA 43GH: Pastane mutfaklarında fırınlarda unlu mamül üretim tesislerinde kullanılan profesyonel smeg fırın modellerindendir.Zamanlayıcı ayarı sayesinde kullanımı oldukça rahat ve kolaydır. Nemlendirme sistemi ile istenilen ayarda ürünler pişirmek mümkündür. Tatlı ve tuzlu her türlü yiyecekler için 1 numaralı seçimdir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı olan konveksiyonlu smeg marka pastane fırın fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu ekmek pasta börek poğaça pizza pide baklava için kullanılan endüstriyel smeg fırın bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. Paslanmaz çelik gövdeli smeg fırın ile ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazabilir veya mail atabilirsiniz fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli smeg fırın modelleri en uygun ekmek fırını fabrikası üreticisinden toptan smeg fırın satış listesi smeg fırın fiyatlarıyla pizza fırını satıcısı telefonu

Smeg Fırın

Satış fiyatı 90.540,14 TL
İndirim
Açıklama

Smeg Fırın ALFA 43GH

* Konveksiyonlu Pastane Fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelik gövde
* Nemlendirme sistemi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Pişirme fonksiyonu: Konveksiyon + Nemlendirme, Izgara
* Termostat ayar aralığı: 50 - 250°C
* Zamanlayıcı ayar aralığı: 0 - 60’/ Manuel Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Fan Sayısı: 1
* Kapasite: 4 tepsi (435x320 mm)
* Tepsi aralığı: 80 mm
* Elektrik Bağlantısı: 220 V - 1N Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elektrik Gücü:3 kW
* Ölçüler: 602×584×537 mm

* Mutfaklarda ekmek,pasta,baklava,börek,pide,poğaça,pizza fırını olarak kullanılan bu profesyonel paslanmaz çelik gövdeli smeg fırın 2 yıl garantili satılmakta olup, smeg fırın yedek parçaları (motoru,kapı kolu,düğmesi v.b. smeg fırın parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal smeg fırın yedek parçaları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

*Ayrıca elinizde böyle bir fırın var ve arızalıysa veya smeg fırınınızın bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli fırın tamircilerinden oluşan teknik servisimize fırın bakımını onarılacak pastane fırın tamirini servisini yaptırabilir, unlu mamül fırın yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel konveksiyonlu smeg fırın bakımı,onarımı,servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Smeg Fırın ALFA 43GH:Pastane mutfakları,unlu mamül üretim tesisleri ve profesyonel mutfaklarda kullanılan konveksiyonlu smeg pastane fırını modellerindendir.Konveksiyon,nemlendirme ve ızgara olarak pişirme fonksiyonları vardır. Zamanlayıcı ayarı sayesinde kullanımı oldukça kolaydır. Baklava,ekmek,pasta,çörek,poğaça fırınının imalatı smeg tarafından kaliteli malzemelerle yapılmakta ve size sadece ürünlerinizi keyifle,güvenle pişirme işi kalmaktadır. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı olan konveksiyonlu smeg marka fırın fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.