Sinek Öldürücü Cızz Makinesi Sinek Yakalama Makinası CIZZZ KY 40:Lokantalar kasaplar restaurant mutfakları soğuk oda kullanıcıları bu sinek öldürme cihazıyla mekanlarını sineklerden uzak tutup yüksek temizliği ve hijyeni yakalayarak müşterilerinin gözü önünde prestijlerini arttıracaklar. proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli duvar tipi lambalı yapışkan kağıtlı cızz sinek öldürme makinelerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu

Sinek Öldürücü Cızz Makinesi Sinek Yakalama Makinası

Satış fiyatı 2.731,21 TL
İndirim
Açıklama

Sinek Öldürücü Cızz Makinesi Sinek Yakalama Makinası CIZZZ KY 40

Duvara Montajlı Paslanmaz Sinek Öldürme Makinası Sinek Kovucu Cızz Makina

Çalışma Gerilimi 220 V. 50 Hz.
Ampülü 1 x 40 Watt Kısa Ampül
Ağırlığı 4.5 Kg.
Ölçüleri 64 cm x 24 cm x 14 cm
Sinekleri Çekmedeki Yaklaşık Erişebilirlik Alanı 20 m2
Paslanmaz Çelik Olarak üretimi yapılmıştır
Bu sinek öldürücü modeli duvara montajlanarak kullanılır.

Güvenle kullanırsınız,
Yapışkan Kağıtlıdır,
Kırılmaya Dayanıklı Ampüllüdür
Çok düşük enerji sarfiyatı ile çalışır, voltaj değişikliklerinden kolay etkilenmez
Estetik görünüme sahiptir
İçindeki özel mor ışıklı ampülüyle sinekleri kendine çeker ve yapışkanlı kağıda yapışarak ölmelerini sağlar.
Sanayi Bakanlığı Onaylıdır

Not: AKSAN; sürekli ürün geliştirme nedeniyle Sinek Öldürücünün şekil, özellik, dizayn değişikliği hakkını saklı tutar. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Üstün nitelikli ve küçük sayılabilecek model Bu sinek öldürme makinası, üzerindeki özel ampülü ile sinekleri cezbeder ve kendisine çeker, yapışkanlı kağıda yapışıp kalmalarını sağlar. Artık sinekler kabusunuz olmayacak, müşterileriniz rahat edecek, sizde hijyen yolunda bir adım daha atacaksınız, Sinek Öldürücü satışı ...   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Paslanmaz Saçtan üretimi yapılmış olan bu sinek öldürücü cihazın içerisinde kullanılan ampüller kırılmaya dayanıklı olup yedek parça deposunda stoklu ampüllerimiz daima mevcuttur. Sinek Öldürücü ampülü aradığınızda kolaylıkla temin edersiniz. Sinek öldürücü makinalarının yedekpar çaları için de arayınız.... Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Lokantalar kasaplar restaurant mutfakları soğuk oda kullanıcıları bu sinek öldürme cihazıyla mekanlarını sineklerden uzak tutup yüksek temizliği ve hijyeni yakalayarak müşterilerinin gözü önünde prestijlerini arttıracaklar. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.